Гордая_птичка• 14 сентября 2014
Конвектор UFO LC20EN у когось є?
Цього тижня відрізаль тепло у квартирі. Так як ми залишились одні на стояку. Автономне опалення цього року поставити не зможемо, тому розглядаю конвектори. Приглянула такий . Можливо у когось є, хотіла б почути відгуки. Або щось порадьте
Любви вам!• 14 сентября 2014
Це нова лінійка, про неї сказати нічого не можу, але ми користуємось Конвектор UFO ECH/20 дуже задоволені. Гріють швидко, повітря не пересушують (функція іонізації).