Куплю орехи• 17 сентября 2014
неужели укрпочта в Донецке заработала?
Кто-нибудь что-то сегодня отправлял из посылок, какие цены?
Мама Карло• 17 сентября 2014
Да,но работают не все отделения
Враховуючи існуючий попит на послуги поштового зв’язку та з метою зняття соціальної напруженості, Укрпошта знаходить можливості здійснювати поштові відправлення та поновити роботу деяких відділень поштового зв’язку у містах Донецьк та Макіївка.
З 17 вересня заплановано поновити роботу 11-ти відділень поштового зв’язку у Донецьку (1, 12, 17, 30, 48, 50, 54, 62, 92, 111, 117) та 4-х відділень в Макіівці (14, 41, 56, 57).
У зазначених відділеннях буде організовано приймання всіх видів поштових відправлень.
На Донецьк та Макіївку прийматимуться лише реєстровані поштові відправлення без здійснення доставки адресату (лише до поштового відділення).
Звоночек• 17 сентября 2014
Мне по секрету сказали на почте, то посылки принимают на восток, но когда поедут не знают((( С больших городов еще забирают, а с нашего нет. Могут через неделю повезти, а могут и через месяц. У меня и так есть потеряшки, висят не одну неделю.