МисисПропер• 24 сентября 2014
...і знову заміри устілки від 1см.
допоможіть знайти спільну мову з продавцем на іншому сайті (Клубок).Хочу купити дитині зимові чобітки, малій вони сподобалися,мені теж. в оголошенні вказано довжина устілки 24 см., (мені підходить). Прошу продавця зробити фотозаміри устілки, так як вже раз обпеклася була, повірила на слово - в результаті на 1 см. менші туфельки займаютьмісце в шафі(((....продавець скидає фотозаміри від 1!!!!!!см., прошу нормально - заміряйте мені від 0, всі речі так заміряються, а продавець в своє - там 24см.!!! мої нерви вже на межі, дитині потрібні чобітки, мене в них все влаштовує, а от правильних замірів добитися не можу.Що робити? чи відмовитися від покупки, шукати щось інше?
Накладные мюсли• 24 сентября 2014
Вот эта девушка вам точно поможет!!!:
https://www.kidstaff.com.ua/tema-10047872.html
Намакушка• 24 сентября 2014
Не вижу проблемы. Вы видите что продавец меряет от 1,значит от результата отнимаете 1см.
Капуста Маша• 24 сентября 2014
Ответ дляНамакушка
Липка-прилипка• 24 сентября 2014
Ответ дляApple3010
или так, дайте сюда фото мы вам скажем
якщо заміряти від 0 то буде 23см, а з 1 буде 24. якщо людині потрібно 24см выд 0, то як це немає різниці?
СиренаФеоктистовна• 24 сентября 2014
автор, ну вы и
все сантиметры от 0, только он скрыт под железкой!!!!
МисисПропер
• 24 сентября 2014
ось, хай пробачить мене автор фотки, там ще й не рівно заміряно, справа в тому що мені потрібно, щоб не менше 23,8 см. чобітки були((((
Липка-прилипка• 24 сентября 2014
Ответ дляСиренаФеоктистовна
автор, ну вы и
не треба хамить.де тут 0?
Липка-прилипка• 24 сентября 2014
Ответ дляМисисПропер
вона просто хотіла втулити вам їх. через те і 0 упустила,щоб від 1 було 24см на фото)))
МисисПропер
• 24 сентября 2014
Ответ дляСиренаФеоктистовна
автор, ну вы и
...так ж міряли від 1
Чебуратор• 24 сентября 2014
Ответ дляМисисПропер
тут 24 см стелька!
МисисПропер
• 24 сентября 2014
Ответ дляЛипка-прилипка
...не хотіла втулити, я їх в оголошенні побачила, зразу писало - довжина устілки 24 см.
Чебуратор• 24 сентября 2014
Ответ дляЛипка-прилипка
там и есть 24 см!!!
Липка-прилипка• 24 сентября 2014
зрозуміло, от через таких що міряють від 1 успускають 0, одні прольоти. в школі теж лінійки без 0 були?
Апочемучка• 24 сентября 2014
автор - сантиметр стрёмный, не ясно как считать, пусть другим меряет. Может где 1 начинается это и есть 0.
Добротная• 24 сентября 2014
Вот сравните, автор, если вы сомневаетесь, разницу видите-ее нет, хоть от 0 хоть от 1, в сантимерах одинаково будет, обратите внимание на расположение цифр на сантиметре и линейке, в итоге-одинаково
СернаМоисеевна• 24 сентября 2014
Автор, все правильно стелька 24см. Может кто скинет тему про то как замерять стельку...
Чебуратор• 24 сентября 2014
Ответ дляЛипка-прилипка
0 он и в Африке 0. Интересно, а какой Вы школе учились???!!!
СиренаФеоктистовна• 24 сентября 2014
Ответ дляЛипка-прилипка
не треба хамить.де тут 0?
ноль это начало координат!!! ноль это начало ленты!
Накладные мюсли• 24 сентября 2014
Ответ дляЛипка-прилипка
не треба хамить.де тут 0?
OMG!!! не треба тупить тут!
Ось ваш ноль. розкрийте оченятка!!!:
Накладные мюсли• 24 сентября 2014
Ответ дляApple3010
Еще раз для вас, считайте количеством отрезков -никогда не промахнетесь
Бесполезно!
СиренаФеоктистовна• 24 сентября 2014
Ответ дляМисисПропер
...так ж міряли від 1
не умеет продавец лентой пользоваться!
На привозе• 24 сентября 2014
Автор, так там и есть 24см, если 0 не написан, это не значит , что его нет, это вам надо учится измерять стельку)