Берегу и стерегу• 02 октября 2014

Дівчатка!!!!Допоможіть буд-ласка порозумітись з недобросовісним продавцем

Придбала я тут на сайті для своєї доньки самокат і інтерактивну кухню французької фірми SMOBY,переглядаючи інші пропозиції і оголошення з товарами цієї фірми, натрапила я на оголошення користувача Натасея(Балалуева Наталья Сергеевна)про продаж велосипеда https://www.kidstaff.com.ua/tema-10418156.html .Користувач вічливо і вичерпно відповідав на усі мої запитання,я чомусь довго вагалась(чуйка мене не підвила), та все ж таки думаю візьму нехай донька радується.Натасаея ще й погодилась спустити мені 50 грн., радості моїй не було меж)))Наступного дня 25.09 2014 р. о 11.12 хв. стою перед банкоматом і знову спрацьовує чуйка,думаю дай наберу продавця і запитаю реальний стан велосипеда, на що мені відповідають, що велік звичайно б.у, але окрім подряпин і здертих наклейок з ним усе гаразд, що самі б ще на ньому катались, але оскільки знаходяться поблизу зони АТО(Артемівськ) змушені переїхати, а з крупногабаритом не дуже зручно.Перераховую я 300 грн.ще раз зідзвонюємся щодо адреси і вчора 1.10.14 р.отримую я велосипед(((((фото докладаю нижче).Оплачую 47 грн. за доставку і прошу працівників транспортоної компанії щоб вони мені його допомогли розпакувати з величезної кількості плівки у яку він був запакований.І тут я розумі, чому продаж велосипеда був терміновим і чому з ним так незручно переїзджати ічому по мому проханню віддати його за 300 грн.Балалуева Наталья Сергеевна мені пішла на зустріч.Те що велосипед був у такому стані, що свідчить про Наталію як погану господиню я взагалі мовчу, як можна відправляти річ чужим людям як мінімум не повитиравши його, можливо ви Натасея хотіли похизуватись який у вас на Сході чорнозем,я оцінила))).Ще у оголошенні звернула увагу що багажник велосипеда бруднючий і здивувалась як можна фотографувати річ у такому стані на продаж,подумала, що можливо перед відправкою йому зроблять помивку, але напевно для його господарів це норма.Поїхали далі з троьох пасків безпеки на сідлі самотньо висів лише один(хоча до цього продавець запевнив , що паски є)І кульмінація огляду велосипеду це ТРІСНУВШЕ НАВПІЛ ПЕРЕДНЄ КОЛЕСО велосипеда.(((((.Свідками огляду мого нового велосипеда стали ще 2 працівника відділення Ін-Тайму.Дзвоню до Наталії, звичайно що недозвонююсь,залишаю диво покупку на складі до вирішення.По дорозі до дому мені вдається поговорити з продавцем,описую ситуацію Наталя одразу погоджується оплатити ремонт, як на мене якщо я впевнена у тому що відправляла цілий велосипед перш за все виясняю з транспортоною компанією, як таке могло статись, а не одразу даю гроші на ремонт, чи ви Балалуева Наталья така порядна!!!!!З того часу наш звязок односторонній,мій номер телефону внесений у чорний список і зі свого номеру я дозвонитись не можу(((.Сьогодні зранку 2.10.14 телефоную Натасеї поцікавитись на яку адресу відправляти їй ведосипед, на що вона мені відповідає що не потрібно прекладати свої проблеми на інших, річ б.у поверненню не підлягає,поломка не значна і я взагалі маю бути щасливою, що мені вдалось купити дорогу річ у рази дешевше.Я розумію, що зараз ситуація на Сході де Ви наталія проживаєте складна, але ж не таким чином потрібно і можна збагачуватись, цей велосипед я купувала для дитини,у мене середньостатистична сім"я,краще б я на ці гроші дитині памперсів на 1, 5 місяці купила,ваша миттєва реакція про відшкодування ремону, говорить про те, що ви були вкурсі, що колесо тріснувше.Сьогодні відправила Ваш чудо велосипед вам назад і якщо ви вважаєте, що поломка у ньому не серйозна, ремонтуйте і катайтесь.А якщо колись ваші діти будуть кимось ображені і обмануті, не дивуйтесь , що люди сволочі, у житті все повертається бумерангом, і не високо я беру, як ви мені сказали, а це сама банальна істина життя,намайбутнє перед тим як будете поступати як поступили зі мною, подумайте про своїх дітей.
Значит надо• 02 октября 2014
состояние- , такое обычно даром отдают, ито чистое. Зачем эти велосипеды с ручкой вообще нужны?
Пончик Солнечный• 02 октября 2014
Какой ужас!!!! Бедный покупатель!!!!Как не стыдно!!!
Братья Капли• 02 октября 2014
ЯспАкойнаЯ• 02 октября 2014
Вот сволочь продавец!
Аноним Анонимыч• 02 октября 2014
И Вы отдали за ЭТО 300 грн??Сочувствую автор
Sentyabrinka• 02 октября 2014
боже мой((( автор, сочувствую вам((((
Мэри Попкинс• 02 октября 2014
вот ...., приглашайте ее сюда.
Зубачистка• 02 октября 2014
погана господиня?
хочеться назвати таким словом за яке можуть забанити
ПотеряласЯ Я...• 02 октября 2014
свиня ця чувиха!
Мэри Попкинс• 02 октября 2014
у нее кстати написано одесса.
Вилами по воде• 02 октября 2014
А какие фото были в обьявлении?
Твердая валюта• 02 октября 2014
Как вообще не стыдно такое продавать???? Совести у продавца нет!
Тетя из министерства• 02 октября 2014
Мда.....
Баррикадница• 02 октября 2014
Ответ дляЗначит надо
у мене з ручкою, але Ламборджині, дуже задоволена...а стан дійсно жах...фото з оголошення у вас часом немає???цікаво як продавець презентував цей товар...
_Lily_• 02 октября 2014
Да уж....у меня была подобная ситуация с велосипедом, который я купила якобы практически новый, так что я понимаю покупателя....правильно вы сказали - все в жизни возвращается! Надеюсь, продавец все же вспомнит о совести и вернет деньги...
Златослава26• 02 октября 2014
ужас, сочувствую Вам автор.......
100pudov• 02 октября 2014
япона мать.....це ж треба таке г ще вміти спихнути......
Любящая болтать• 02 октября 2014
Услышали Донбасс?
Вареная• 02 октября 2014
и бывают же люди свиньями...
ужас!
Баррикадница• 02 октября 2014
а почему у прдавца до сих пор рейтинг 100%? напишите негативный отзыв и оцените сделку.
ЯсноВидящая• 02 октября 2014
Да, со стороны продавца реальная подлость. А куда смотрел покупатель? Разве за это можно платить 300грн?
Тарабарщина• 02 октября 2014
https://www.kidstaff.com.ua/kid_pic-10418156.html
Тарабарщина• 02 октября 2014
Говно видно было это
NourElShams• 02 октября 2014
а на одном фото ремни все таки есть, куда они делись??? как можно возить ребенка когда нету ни бампера ни ремней??? ужас...
Начальник Анонимов• 02 октября 2014
Да что ж такое в последнее время с продавцами-то творится
Автор, земля круглая - это 100 %
ТигрЛьвович• 02 октября 2014
Я в шоке, ну бумеранг всегда возвращается. Дети ее не виноваты, что мамаша сволочь, так пускай бумеранг именно ей вернется.
Menjka• 02 октября 2014
Вкаблучках• 02 октября 2014
ему цена максимальная 100 гр, и то я б не купила б
Трынди-брынди• 02 октября 2014
Ну как так можно??? Люди еще потом удивляются, почему их Бог наказывает. Автор, не расстраивайтесь! Пусть будет вам уроком. Я вчера поклялась, что на кидстаффе больше никогда ничего не куплю. Купила дочке вещи, б/у в ’гарному стани’ как меня уверяли, когда получила посылку и достала, сказать, что у меня был ШОК - ничего не сказать. Я этой барышне даже не писала ничего после полученного, много тем читала на советчице как приходит вонючий секонд в пятнах, но никогда не думала, что сама попадусь. Очень неприятно, но не смертельно! Делайте выводы!
Тарабарщина• 02 октября 2014
Ответ дляТрынди-брынди
Я тоже перестала покупать после ECCO в отличном состоянии со стоптанными пятками за 600гр.