добрий день всім! зіткнулася з такою проблемою. знайшла на Кідстафі товар, домовилася з продавцем, оплатила, продавець змінив статус замовлення на "оплачений" і... пропав.
йдеться про Shopaholic2014 - на сайті цієї людини нема з 9 вересня. телефон, який вдалося отримати від її покупців, не відповідає. якими мають бути мої дії?
визнаю і свою вину - вже після всього я побачила, що від покупців переважно негативні відгуки. але все ж... чи є якийсь спосіб домогтися правди?