Страхованная• 09 октября 2014
Хто продавав і пересилав колясочку, підкажіть!
Дівчата, продаю б/у колясочку. Є покупець з іншого міста, пересилка буде новою поштою. Якість коляска і стан гарні, в своєму товарі я впевнена. Покупець хоче оплатити товар нахил одним платежем, після того , як отримає. За пересилку також плачу я. Я розумію , що покупець ризикує отримати неякісний або пошкоджений при перевезенні товар. Але я теж ризикую, що продавець може відмовитися при отриманні, і мені доведеться платити за доставку в обидва боки (а це майже 400 грн). Як нам поступити в цій ситуації ? Щоб наші ризики були рівними. Можливо, часткова передплата, чи ще щось? Пвдкажіть, будь ласка! Дякую.
энциклопУдия• 09 октября 2014
пусть делает предоплату в размере 2-х отправок, остальное наложенным. я только так отправляю
Тра Ля Ля• 09 октября 2014
Ответ дляэнциклопУдия
я тоже так отправляла