Мадам Подлинник• 15 октября 2014
Ukraine-express
Девочки кто работает с Ukraine-express. Если у меня в кабинете напротив трека написано: Получено 14.10.14 (Не отсортировано), можно ли снимать запрет на отправку или подождать пока статус изменится на Получено. Спрашиваю потому-что у меня много трек номеров и хочу чтобы их посчитали общим весом.
УраганнаЯ• 15 октября 2014
Доки трек не пройде сортування він не може бути спакованим.
Сортування - тобто розподіл треків по ячейкам клієнтів.Трекінг код може знаходитися в ’пункті сортування’ до 7 днів, потім його сканують у Ваш кабінет.До того, як трекінг-номер не буде відсортований, він не може бути відправлений
Мадам Подлинник
• 16 октября 2014
Ответ дляУраганнаЯ
Дякую