Аноним• 30 января 2013
Допоможіть з домашнім завданням по українській мові
Треба підібрати три слова до схеми:
[=o|=o-]
т.б. два склади, наголос обовязково на другий склад
[=o|=o-]
Аноним• 30 января 2013
к посту 2
извините за такое слово----это то .что на ум пока пришло....надеюсь Вам оно подойдёт,суцдя по схеме....
Аноним
• 30 января 2013
тютюн підходить, біляш - наче не українське слово, мідяк - наче теж не літературне, а біляк я взагалі не знаю що це. Решта не підходять під схему
Аноним
• 30 января 2013
явір піходить під схему, але наголос на перший склад, а треба на другий
Аноним
• 30 января 2013
це не ’О’ - це позначення голосного звуку;
знайшла що таке біляк - це заєць
Аноним
• 30 января 2013
Ще придумала слово ’вісім’, але тепер не знаємо якого воно роду - жіночого, чоловічого чи середнього???
Аноним
• 30 января 2013
Ответ дляАлекс83
ой,мамочки
это схемы нынче такие? нам чер год в школу,а ни в зуб ногой-20 лет назад все ж по другому было
Я взагалі не розумію навіщо дітям голову забивають цими звуковими моделями - наче вони в житті знадобляться. Така єрунда...
Silver_Sun• 30 января 2013
в нас таких схем не було, закінчила школу 9 років тому
може слово буряк підійде або слов´яни
Аноним• 30 января 2013
Ответ дляАноним
Цитата:
Ще придумала слово ’вісім’, але тепер не знаємо якого воно роду - жіночого, чоловічого чи середнього???[/cit
вісім----наголос на перший склад!