Карапулька• 21 октября 2014
Терміново потрібна консультація людей, які розуміються на експорті
Потрібно легально вивезти з України і ввезти в Польщу вживане обладнання і небагато товару, всього на кілька тисяч євро.
Ми не маємо досвіду в цих питаннях.
Радились з польськими таможеними брокерами, на українській митниці, таке враження, що все дуже просто і одні на інших кивають.
Але насторожує, що в інтернеті інша інформація, тому дуже не хотілось би стати жертвою непорозумінь.
До прикладу, що з цього переліку зайве?
Ми не маємо досвіду в цих питаннях.
До прикладу, що з цього переліку зайве?
Щас ухожу• 21 октября 2014
Все просто, если надлежащим образом оформлено.
Обратитесь к компаниям, оказывающим услуги таможенного оформления. Их великое множество, главное выбрать надежную. Если Днепропетровск устроит, как место таможенного оформления, могу помочь, дать контакты.
Карапулька
• 21 октября 2014
В нашому місті я знайшла тільки одну компанію на цьому сайті
Погугла назву фірму, там якийсь Іван , який паралельно займається ремонтом холодильників і продажем тротуарної плитки, стрьомно звертатись до такого брокера.
Карапулька
• 21 октября 2014
Ответ дляЩас ухожу
дякую, ні на жаль не влаштує.
Ответ дляЩас ухожу
простым языком, Вам проще будет найти хорошую брокерскую кантору которая сама все сделает за Вас, естественно за деньги)))
Карапулька
• 21 октября 2014
Ответ дляkarazey
у вас есть брокерское свидетельство? вы сами будете оформлять все? или Ваше предприятие аккредитовано на таможне?
Ні не акредитоване, нічого нема це обовязково?
Ми не проти когось найняти, але ми зараз не в Україні.
Ця контора має бути в нашому місті, чи не обовязково?
Щас ухожу• 21 октября 2014
Ответ дляКарапулька
не обязательно в вашем городе, можно по ходу движения затаможить груз. До пересечения границы. Посмотрите по маршруту какие есть города, в них выберите себе кого либо. Можно и на переходе оформить, но ясное дело, выбрать нужно нормальную компанию.
Карапулька
• 21 октября 2014
Ми підписали договір з польськими брокерами,які мали би розтаможити.
У нас є код eori .
Але з їхніх слів все просто нам потрібна просто рахунок-фактура можна без печатки ,упаковочний лист,CMR,на таможні польські брокери оформлять накладну Т1 до нашого міста і тут наша брокерська фірма розтаможить.Рахунок -фактури буде два екземпляра, одна для нас звичайна, а інша з кодами.Документ на походження товару і погодження, що товар не містить шкіри рідкісних звірів, пород дерев і т.п.
В мене інтуітивно якесь відчуття, що цього замало і виникнуть непорощуміння.
У нас є код eori .
Карапулька
• 21 октября 2014
Ответ дляЩас ухожу
Це можна зробити на митниці в нашому місті?
Щас ухожу• 21 октября 2014
важная деталь то, что вы не аккредитованы на таможне, и не можете выступать отправителем как предприятие, потому вам и необходимы услуги компании, которая выступит отправителем груза.
Щас ухожу• 21 октября 2014
Ответ дляКарапулька
конечно
Карапулька
• 21 октября 2014
Ответ дляЩас ухожу
Щиро дякую, будемо зясовувати це питання.