Аноним• 01 февраля 2013
Посоветуйте непромокаемую простынь
Аноним
• 01 февраля 2013
Ответ дляvikuся
я вот у этой девочки покупала https://www.kidstaff.com.ua/tema-4628655.html, нравится
ссилка не діюча) провірте ще раз) дякую)
Аноним
• 02 февраля 2013
Ответ дляVlada-Maria
Какой размер Вам нужен?
та любий аби дитині підстелити під попу))
Vlada-Maria• 03 февраля 2013
Ответ дляАноним
Киньте мне в личку свой адрес, я Вам завтра вечером скину, что у нас есть.
Vlada-Maria• 05 февраля 2013
Есть три наматрасники на большую кровать, два наматрасника - на полуторную, наматрасник и простынь - на односпальную, три наматрасника - на детскую кроватку и еще 5 простынек-пеленок. Ели надо - пишите в личку, расскажу о каждом более детально
Аноним
• 05 февраля 2013
Ответ дляVlada-Maria
ліжко дитяче має 180 на 120 ) щось таке є? яка ціна
Vlada-Maria• 06 февраля 2013
Тоді наматрасник і простинь підійдуть. Простинь по краях має фіксатори-резинки, що чіпляються за краї матраса, не сповзає. Ціна одинакова - 75 грн. за одну річ.
Аноним
• 06 февраля 2013
Ответ дляVlada-Maria
нова чи б/у?
Vlada-Maria• 06 февраля 2013
Б/у, але стан нових, без будь-яких дефектів. Фактично на них і не спали, просто одягала на матрас на всяк випадок, а зверху вже стелила звичайну постіль. Нові такі, як мінімум, в чотири рази дорожчі.