Аноним• 01 февраля 2013

Посоветуйте непромокаемую простынь

Vlada-Maria• 01 февраля 2013
Лучше наматрасник.

vikuся• 01 февраля 2013
я вот у этой девочки покупала https://www.kidstaff.com.ua/tema-4628655.html, нравится
автор Аноним • 01 февраля 2013
Ответ дляvikuся
ссилка не діюча) провірте ще раз) дякую)
N_atash_a• 01 февраля 2013
https://www.kidstaff.com.ua/tema-2350034.html здесь покупала наматрасник, очень понравился!
vikuся• 01 февраля 2013
а так https://www.kidstaff.com.ua/tema-4628655.html ну на вский случай ее логин Tatush
автор Аноним • 01 февраля 2013
ого такі дорогі((((
Vlada-Maria• 02 февраля 2013
Какой размер Вам нужен?
автор Аноним • 02 февраля 2013
Ответ дляVlada-Maria
Какой размер Вам нужен?
та любий аби дитині підстелити під попу))
Vlada-Maria• 03 февраля 2013
Ответ дляАноним
Киньте мне в личку свой адрес, я Вам завтра вечером скину, что у нас есть.

Vlada-Maria• 05 февраля 2013
Есть три наматрасники на большую кровать, два наматрасника - на полуторную, наматрасник и простынь - на односпальную, три наматрасника - на детскую кроватку и еще 5 простынек-пеленок. Ели надо - пишите в личку, расскажу о каждом более детально
автор Аноним • 05 февраля 2013
Ответ дляVlada-Maria
ліжко дитяче має 180 на 120 ) щось таке є? яка ціна
Vlada-Maria• 06 февраля 2013
Тоді наматрасник і простинь підійдуть. Простинь по краях має фіксатори-резинки, що чіпляються за краї матраса, не сповзає. Ціна одинакова - 75 грн. за одну річ.
автор Аноним • 06 февраля 2013
Ответ дляVlada-Maria
нова чи б/у?
Vlada-Maria• 06 февраля 2013
Б/у, але стан нових, без будь-яких дефектів. Фактично на них і не спали, просто одягала на матрас на всяк випадок, а зверху вже стелила звичайну постіль. Нові такі, як мінімум, в чотири рази дорожчі.