Мочалкин блюз• 28 октября 2014
допоможіть хто знає
,Дані про відправлення за номером,,,,,,,,,,на даний час відсутни,тому що не зареєстрованів системі,Скажіть якщо продавець відправила в 5 годин можна відслідити посилку ,переживаю чи взагалі її відправили ,
НуПогоди!• 28 октября 2014
Смотрите завтра после обеда - моя посылка появилась в системе только через сутки.
Мочалкин блюз
• 28 октября 2014
просто я незмогла оплатить сьогодні товар, продавець сказала що вишле мені товар а я завтра гроші ,Коли давала номер два раза сказала невірно ,Завтра іду платить ,і переживаю чи вислала вона взагалі ,рейтинг 0 ,в прдажі одні сапожки які я купляю ,
Ответ дляМочалкин блюз
укрпочта так работает, а 0 рейтинг вас больше беспокоит, как я поняла, но спите спокойно, если она отправила в 5 вечера, посылка появится после обеда завтра
Там-тарарам• 28 октября 2014
Ой это вы наверное мой покупатель. Я просто все отправила и через 1,5 часа спрашивали про то что невозможно отследить и ккрпочтой
Неужто подозреваете что не отправила?
Мочалкин блюз
• 28 октября 2014
Ответ для@nnet@
ні рейтинг 0 мене не лякае ,сама тут недавно тоже 0 ось недавно продала жду коли покупець получить мою посилку і оцінить ,
Мочалкин блюз
• 28 октября 2014
Ответ дляТам-тарарам
Неужто подозреваете что не отправила?
купила на клумбі ,продавець вислала навіть без грошей ,сама запропонувала ,завтра іду платить
Мочалкин блюз
• 28 октября 2014
Ответ для@nnet@
знаете чого переживаю продавець на клумбі уже 2 роки і 3 місяці ,і жодного отзива ,якби ж недавно то зрозумило а так