Попадалочка• 29 октября 2014

Нам подзвонила замісник директора школи, сказала, що дитина голодна

плаче, бо хоче їсти, її відвели в їдальню і дали тарілку супу )
І тут я зрозуміла, що забула дати їй обід з собою(((
Вірніше чай , чи какао в термосі вона готова брати завжди, а з їжі іноді банан , сливи або шоколадний батончик, якщо є дома, ну ше дуже рідко погоджується взяти якесь печенько .Частіше всього крім пиття нічого брати не хоче.Бутерброди категорично відмовляється, всі приносила до дому.

Ми запитували , чи хоче обідати в школі, говорила через раз , що ні, або не знає.Вирішили, що не варто, снідає дома, уроків не багато.Дома можна пообідати.
Але після такого конфузу пішли і оплатили обіди за листопад.
ОноВамнадо• 29 октября 2014
Автор,вы ж все равно аноним-скажите,где вы сейчас живете,какая школа у вас,чем отличается от наших...Интересно все-таки.

автор Попадалочка • 29 октября 2014
Ответ дляЯ-ваш шанс
автор, а скільки вам буде коштувати заняття тенісом за кордоном?
про теніс не знаю поки, ми не цікавились.
А плавання приблизно 1500 гривень.Думаю, що дорого, але не знаю чи дешевше буває.Зато самі зішколи забирають і привозять.
В шоколаде• 29 октября 2014
вона може не захотіла бути на уроці або не вивчила і побоялася що будуть питати і зможе отримати погану оцінку, але чомусь в вашому питанні трішкі незрозумілі для мене речі, ваші слова Вірніше чай , чи какао в термосі вона готова брати завжди, а з їжі іноді банан , сливи або шоколадний батончик, якщо є дома, як це якщо є дома, коли дитина тільки це бере в школу, банани і батончики, особливо останні мають бути завжи дома і батьки повинні слідкувати щоб так було. Я б не відправила дитину в школу з одним чаєм.
ДинамоКит• 29 октября 2014
У меня у сестры малой в садике сказал что его не кормят и поэтому он ест равлики,ходит на озеро и берет их там.В селе живут сестра говорит позорище капец
мадам Везувий• 29 октября 2014
Ответ дляИМХОля
Каникулы!!!!!!!!!!! ТРОЛЬ
у нас нет каникул, и что?
Сумчатая кошка• 29 октября 2014
Ответ дляНаверняка
В том то и дело,что слышу такое постоянно,мечтала на Советчице от суржа отдохнуть,а тут что не пост,то пэрл-мову коверкают как хотят
Ааха. Это не суржик, это вполне себе украинские слова. Печенько - уменш. печенье а замиснык - это временный заступник. Читайте лучше словари.
КлараЦеткин• 29 октября 2014
Ответ дляtaevka
Не у всех сейчас каникулы, в Одессе например продолжается учеба.
не у всех:)) наша школа на каникулах.

Сумчатая кошка• 29 октября 2014
Ответ дляПопадалочка
це її гроші, зубна фея принесла, ми дозволили розпоряджатись на свій розсуд.
В Україні в школі з класом снідала дома, після чого зі всім класом їли зранку, ми їй давали 10 грн.на свої потреби щодня і ще потім ходила на обід, бо залишалась з вчителькою робити домашні завдання.
То вона до зими так поправилась, що жилет , сарафан , спідниця і кілька пар штанів стали малими.
А я знаю, откуда вы ;)
Не обращайте внимания на троллей, то они не от большого ума.
Бла бла бла• 29 октября 2014
Ответ дляЯпонский Городовой
Почему сразу троль)) У нас тоже осенних каникул в школах нету, зимой с 19 декабря по 1 февраля будем дома сидеть . Житомир
какие каникулы? в нашем городе детки учатся. Прилуки Черниговская обл
Сумчатая кошка• 29 октября 2014
Ответ дляИМХОля
насколько мне известно 1,2,3 класс уроки ведет классный руководитель. он у детей один на все предметы??? почему у вас урок ведет директор?
Вам же уже 200 раз объяснили, что это не Украина. Или у вас даже в мыслях нет, что где-нибудь директор может урок вести?
я Кукарача• 29 октября 2014
Ответ дляИМХОля
Каникулы!!!!!!!!!!! ТРОЛЬ
Во Львове нет каникул
Одноклассница• 29 октября 2014
Ответ дляПопадалочка
Я не в Україні живу.
Где каникулы? у нас с 3 по 9 каникулы. Ходим в школу как обычно (Полтава) Первый ,второй класс всегда брал бутер и барни или вафельки. В третьем, вторая смена, плотно ест перед выходом в школу, берет с собой только яблоко, так как после второго урока хорошо кормят, еще и взяли в этом году доплату за огромную булку к обеду(хотя мой выпечку почти не ест, но мы платим, чтоб он не отличался от всех и за компанию может хоть половину но съест.
Помилуйте мадам• 29 октября 2014
У нас была неприятная ситуация на подготовке в школу. На первом родительском сказали давать детям с собой перекус на одну перемену (всего у деток было 3 урока - т.е. 2 переменки). Я собрала своей - сок, яблочко, печенье.
Выдает мне учительница ребенка с заявкой - ’Вы что бомжы? не могли ребенку еду с собой дать? Почему я должна попрошайничать у других детей для вашего’. У меня шок! Ребенок воет аж трясет...
Потом выяснилось, что всем детям просто чуть ли не неделю родители дали еды с собой, и дети ели на двух переменах, мой ребенок на первой все съел, на второй устроил истерику ’Я голодненькая’, скорее всего из-за того, что все ели, а у нее ничего уже не было.

Как результат - к этому учителю в 1-й класс мы не пошли после такого, потому как реакцию ее на подобную ситуацию, лично я считаю не адекватной. А вот будущую учительницу сразу предупредила о подобных ’заскоках’ у моего ребенка, она махонькая, худенькая и вечно голодная , поэтому если она вдруг начинает без особой причины плакать - она просто голодная. Сейчас первую четверть отучились, кормлю перед школой, даю с собой сок и батончик с мюслями (вместо шоколадки или печеньки), завтрак после 2-го урока ребенок уплетает в столовой, забираю со школы и сразу в школьную столовую за обедом (дальше у нас тренировки домой не успеваем заходить). Пока проблем с ’я голодненькая’ не было.
Муууумие• 29 октября 2014
в Польше нет каникул

плавание стоит для начальной школы 118 грн (эквивалент)

продленка стоит 120 грн за полгода

обед ( 1. 2 и 3) - 46 грн, без супа 34
Юлия_Лакомка• 29 октября 2014
Ответ дляПодтяжка
а сейчас разве не каникулы?
Харьков - еще учатся. С 3 ноября каникулы
автор Попадалочка • 29 октября 2014
Ответ дляВ шоколаде
якщо є дома шоколадний батончик.У нас дома завжди дуже багато їжі, все з запсаом, шоколадки іноді закінчуюттся, але я не біжу терміново купувати, бо є багато іншого на вибір.Тим більше, що сама не хочу, щоб вона щодня перекушувала шоколадками.Якщо вона відмовляється щось брати значить не така голодна, я не ввавжаю, що кілька годин без їжі це проблема, при тому що дитина часто цю їжу і фрукти і печиво , не кажучи про бутерброди , яких взагалі ніколи не їсть ,приносить назад.
автор Попадалочка • 29 октября 2014
Ответ дляСумчатая кошка
А я знаю, откуда вы ;)
Та я й не звертаю увагу, вони мене веселять)
Тульский пряник• 29 октября 2014
Ответ дляИМХОля
Каникулы!!!!!!!!!!! ТРОЛЬ
Не во всех школах Украины сейчас каникулы! Знаю школу в Броварах в которой будут только зимние
автор Попадалочка • 29 октября 2014
Ответ дляДинамоКит
це вже вищий пілотаж

автор Попадалочка • 29 октября 2014
Ответ дляAteya
ахахаха, ну я уже не могу это читать) до последнего думала, что это правда, хотя и смутил директор в первых классах и то , что ребенку дают каждый день чуток денег, он носит и не тратит..а как же мама не разбирает рюкзачок , не следит за этим, сколько там она носит , почему не тратит и тд? но что 2 подбородок у ребенка появляется, это вообще первый раз вижу , чтобы мамочка так писала...такое что-то) даже не знаю) 50на50% верится)))
Про директора не буду ж я битись головою об стінку, щоб вам довести щось.
Я сама здивувалась, коли дізналась.
Ні я не слідкую скільки носить і чому не тратить, я взагалі про ці гроші забула, бо вони її.
Вона їх тримала в гаманці з мобілкую, я туди не заглядала, для чого? Чую на дотик, що телефон є і все.
А чому про те , що животик зявляється вас не здивувало, а про підборіддя здивувало?
Аноним Первый• 29 октября 2014
Ответ дляЯпонский Городовой
И у нас нету каникул
Выходит, мы с Вами тоже не с Украины))
автор Попадалочка • 29 октября 2014
Ответ дляДомашка
у знакомых в Германии ребенок (еще плохо говоря по немецки) что-то морознул, что его дома не кормят или не дают)) Так в тот же день домой ворвалась инспекция и сразу к холодильнику. Благо, что он был полный, ребенок что-то напутал. Но на контроле потом еще держали. Потом над ребенком подшучивали в семье- что, не кормят тебя))
ну так у нас схожа ситуація, тільки пощастило, що без комісії.
автор Попадалочка • 29 октября 2014
Зато відчитали добряче.
автор Попадалочка • 29 октября 2014
Ответ дляХранительница чешки
Ви трішки дивакувата мати, якщо відверто.
То ж дитина! Діти не можуть достатньо адекватно оцінювати свої майбутні потреби.
Їсть-не їсть, якщо дитина в школі під час звичного прийому їжі, то вона має мати або з собою, або оплачений обід.
А чи зїсть - діло десяте. Мені особисто легше викинути незїджєене, аніж моя дитина має суп випрошувати і плакати посеред уроку від голоду.
так мені теж легчеютопу я написала, що від тепер буде їсти в школі.
Я не чекала, що вона ,поснідавши дома,на другому уроці, через 1, 5 години плакатиме від голоду.
Думаю вона хотіла попити і розстроїлась, що термоса нема, який я забула поставити, може їй захотілось, щоб її хтось пожалів, тому усугобила ситуацію голодом.
автор Попадалочка • 29 октября 2014
Ответ дляк.Буланова
Это слово калька с другого языка.
Нас учительница по украинскому в школе чихвостила за слова На протязI, это на сквозняке по-русски. А есть протягом (башатьох рокiв)
И представьте, линейка чинуша из районо толкает речь по- украински типа и говорит ’На протязi багатьох рокiв’, а полшколи тихо хихикает, что начальство, а безграмотный!
Вище давали посилання, що таке слово в українській мові існує, погугліть спочатку, перед тим, як докоряти.
Та й навіть,якщо б і не було такого слова, я що на симпозіумі виступаю?
Бронетапок• 29 октября 2014
У меня ребенок 3 года, в 9 утра кушает тарелку каши (грамм 350), запивает чаем с печеньем.
А перед улицей, часов в 11, обычно давала перекус (яйцо отварное или блинчик с мясом).
Один раз думаю - вроде не голодный, не буду давать, придем в час на обед.
Вышли на улицу, в 12 ребенок раскапризничался, потом побледнел, обмяк, плачет - кушать хочу. Побежали домой срочно кушать. Еле успели до голодного обморока
Швабристка• 29 октября 2014
Ответ дляtaevka
а в маскве как?каникулы или?
автор Попадалочка • 29 октября 2014
Ответ дляОноВамнадо
Східна Європа, школа дуже хороша, одна з кращих в місті, відреставрована нещодавно, красивий фасад.Всередині скромніше,по-звичайному,як в українських школах, чисто, стіни , сходи свіжопофарбовані .
Зато на перервах армагедон діти сидять по всіх коридорах на землі, на портфелях , ганяють і шумлять неймовірно.
Після нашої української школи, таке взагалі якось дико бачити.
Клас український теж був затишніший і краще облаштований.
Думаю це через те, що постійно з батьків гроші деруть на ремонти,а тут ні.
Хоча ми теж здавали на шкільну футболку, на екскурсії, і ще на якісь дрібниці, не памятаю вже.
Підручники безкоштовні.
Програма легка, наша дитина все встигає.
Маємо ще тут українські підручники, то я якщо чесно в шоці від завдань, такі тексти величезні до читання, стільки складних , нових слів та термінів.До прикладу гномон, для чого цим дитині забивати голову так рано? Або тема про загальні , конкретні та одиничні поняття, я не змогла цього розяснити дитині.
Тепер про відношення.
Це те що тут подобається найбільше.
Чудові вчителі, чудові батьки, чудові однокласники, взагалі всі люди з якими нам доводилось перетинатись хороші, принаймні дуже привітні.
От вчора був єдиний неприємний інцидент, вуйко, який продава овочі та фрукти, вирвав в мене з рук торбинку з мандаринами, коли я попросила поміняти зіпсуту і сказав йди купуй в інших.

Дитині моїй в школі дуже подобається, більше ніж в українській, хоча в українській теж подобалось і ходила до неї з задоволенням.
автор Попадалочка • 29 октября 2014
Повиправляю помилки, а то зараз налетять)

так мені теж легче, тому я написала, що відтепер буде їсти в школі.Я не чекала, що вона ,поснідавши дома,на другому уроці, через 1, 5 години плакатиме від голоду.Думаю вона хотіла попити і розстроїлась, що термоса нема, який я забула поставити, може їй захотілось, щоб її хтось пожалів, тому ускладнила ситуацію голодом.
Творог для розжига• 29 октября 2014
Ответ дляПопадалочка
Я не в Україні живу.
каникулы вообще-то с 1 ноября