Попадалочка• 29 октября 2014
Нам подзвонила замісник директора школи, сказала, що дитина голодна
плаче, бо хоче їсти, її відвели в їдальню і дали тарілку супу )
І тут я зрозуміла, що забула дати їй обід з собою(((
Вірніше чай , чи какао в термосі вона готова брати завжди, а з їжі іноді банан , сливи або шоколадний батончик, якщо є дома, ну ше дуже рідко погоджується взяти якесь печенько .Частіше всього крім пиття нічого брати не хоче.Бутерброди категорично відмовляється, всі приносила до дому.
Ми запитували , чи хоче обідати в школі, говорила через раз , що ні, або не знає.Вирішили, що не варто, снідає дома, уроків не багато.Дома можна пообідати.
Але після такого конфузу пішли і оплатили обіди за листопад.
Звезда в шоке• 29 октября 2014
Ответ дляИМХОля
насколько мне известно 1,2,3 класс уроки ведет классный руководитель. он у детей один на все предметы??? почему у вас урок ведет директор?
музыка, физкультура, английский, информатика - это все другие учителя. А у нас музыку ведет зам директора.
Светка-пипетка• 29 октября 2014
Ответ дляПопадалочка
Ні, до полуночі
Це просто подія вчорашнього дня, дзвонять зі школи, вичитують нас, чоловік дав трубку послухати, а ми з ледве стримали сміх, бо знаємо що наша дитина має здатність переігрувати.
Моя подружка в дитинстві ходила по всіх сусідах в підїзді і говорила шо ше сьогодні нічого не їла.
Ваш ребенок есть хотел, а вам смешно? Еще и смеяться над ней/ним будете?
Уроды
Светка-пипетка• 29 октября 2014
Ответ дляИМХОля
Каникулы!!!!!!!!!!! ТРОЛЬ
Киев. Каникулы 2 недели с 27.10
Зяблик протестант• 29 октября 2014
Ответ дляtaevka
Не у всех сейчас каникулы, в Одессе например продолжается учеба.
Попадалочка
• 29 октября 2014
Ответ дляСветка-пипетка
Уроды
Я ше й з вас посміюсь , красуня
Светка-пипетка• 29 октября 2014
Ответ дляПопадалочка
Я ше й з вас посміюсь , красуня
Надо мной смейтесь! Смех продлевает жизнь! Будете мне должны пару годков
Попадалочка
• 29 октября 2014
Ответ дляОноВамнадо
Автор,вы ж все равно аноним-скажите,где вы сейчас живете,какая школа у вас,чем отличается от наших...Интересно все-таки.
Ой, ще забула додати, двічі на тиждень наша вчителька додатково проводить заняття з мови , безкоштовно.
Я не знаю, чи це її ініціатива особиста, чи в н х існує якась спеціальра програма для іноземціві і їй доплачують.
Коли нас приймали до школи першого ж дня, чула як вони з директрисою між собою це обговорювали, що щось придумають.
Хотілося б якось віддячити але тут ніби не прийнято.
Ми квіти на день вчителя великі гарні букети дарували, щиро із вдячності, звісно, а не щоб підлизатись.
То теж виділялись, всі або скромно, з однією квіточкою, або букет від класу.
Нашим діткам батьківський комітет купив оберемок гвоздик, всім роздали по одній , спочатку привітали вчительку, а потім ще по одній і одна група піша вітати директора, а інша завуча.
Попадалочка
• 29 октября 2014
Ответ дляСветка-пипетка
можливо, але я їх не віддам, не розраховуйте, собі залишу
Федорино Горе• 29 октября 2014
Блин,слово ТРОЛЛЬ, уже мягко говоря бесит! Девочки,как малолетние изъясняются,чессс слово! Пересидели вы видимо в инэте,везде вам тролли мерещаться!
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 29 октября 2014
Ответ дляИМХОля
А откуда вы знаете сто каникулы именно в Украине? может я тоже не с Украины? А? ТРОЛЛЬ!!!!!
Так каникулы не по всей Украине.в Запорожской обл. учаться...
А Я Самая Самая• 29 октября 2014
Ответ дляИМХОля
Каникулы!!!!!!!!!!! ТРОЛЬ
Цитата:
Каникулы!!!!!!!!!!! ТРОЛЬ[/c
А в Одесских школах нет каникул. мы учимся.
Мир Мир Мир!• 29 октября 2014
Ответ дляИМХОля
Каникулы!!!!!!!!!!! ТРОЛЬ
сейчас не везде каникулы
Автору - в 7 лет ребенок плачет от голода? бред
Попадалочка
• 29 октября 2014
Ответ дляМир Мир Мир!
сейчас не везде каникулы
вона сама каже, що не плакала а тільки скривилась так ніби хоче заплакати, то вже дирекція обурювалась шо плаче, бо голодна, в ми нічого з собою не дали.
Але я б не здивувалась, якби заплакала, їй це не важко.
ШапкаУшанка• 29 октября 2014
Ответ дляМир Мир Мир!
сейчас не везде каникулы
чего бред? моя в 14 от голода може выть как белуга
Редиска Я• 29 октября 2014
Девочки, что у детей иногда на уме, трудно сказать. Мой вчера сидел и плакал перед СВОЕЙ чашкой чая и пачкой бубликов, что ему ничего не дали - ну вот настроение такое у ребенка было)))))
Попадалочка
• 29 октября 2014
Ответ дляKsu160576
моя есть уже 3-й год в школе, и я довольна и бухгалтерия школы
та якби я знала, що наша Як виявилось голодає, то теж би їла від 1 вересня.
Тут дехто пише ,що дають морквинку з собою до школи , бо не мають більше нічого, щиро співчуваю, так як знаю що таке біда.
Але наші діти живуть у достатку і може ми тут ще не маємо свого житла, іграшок не позабирали всіх.Але їжі у них навіть у надлишку.Якби насправді голодали, то було б напевно сумно, чи соромно, але точно не смішно.
Поумничка• 29 октября 2014
Ответ дляАлывердЫ
Так що він нарешті зімісив? Той замісник? Бо українською заступник вірно....
Цитата:
Так що він нарешті зімісив? Той замісник? Бо українською заступник вірно....[/c
Вірно можна кохати)У цоьму випадку логічно вжити слово ’правильно’;)
Бочка порохУ• 29 октября 2014
Ответ дляПомилуйте мадам
У нас была неприятная ситуация на подготовке в школу. На первом родительском сказали давать детям с собой перекус на одну перемену (всего у деток было 3 урока - т.е. 2 переменки). Я собрала своей - сок, яблочко, печенье.
Выдает мне учительница ребенка с заявкой - ’Вы что бомжы? не могли ребенку еду с собой дать? Почему я должна попрошайничать у других детей для вашего’. У меня шок! Ребенок воет аж трясет...
Потом выяснилось, что всем детям просто чуть ли не неделю родители дали еды с собой, и дети ели на двух переменах, мой ребенок на первой все съел, на второй устроил истерику ’Я голодненькая’, скорее всего из-за того, что все ели, а у нее ничего уже не было.
Как результат - к этому учителю в 1-й класс мы не пошли после такого, потому как реакцию ее на подобную ситуацию, лично я считаю не адекватной. А вот будущую учительницу сразу предупредила о подобных ’заскоках’ у моего ребенка, она махонькая, худенькая и вечно голодная
, поэтому если она вдруг начинает без особой причины плакать - она просто голодная. Сейчас первую четверть отучились, кормлю перед школой, даю с собой сок и батончик с мюслями (вместо шоколадки или печеньки), завтрак после 2-го урока ребенок уплетает в столовой, забираю со школы и сразу в школьную столовую за обедом (дальше у нас тренировки домой не успеваем заходить). Пока проблем с ’я голодненькая’ не было.
Тоже самое курсы с 16 до18, в это время дома никогда не ел, а тут вдруг давать с собой, потому что все едят, еще и грязными руками, даю кофетку и все.
Попадалочка
• 29 октября 2014
Ответ дляРедиска Я
в школі теж плакав, чи дома?
Попадалочка
• 29 октября 2014
Ответ дляБочка порохУ
а серветки вологі не доплмагають? Я б давала, якби просив.
Це дискомфортно коли всі їдять , а ти дивишся, навіть коли і не хочеться насправді, виглядає ніби не маєш, чи про тебе не подбали.
ЛисАпедная• 29 октября 2014
Ответ дляИМХОля
Что серьезно в Житомире отменили осенние каникулы?
чего ж только в Житомере... в Белой Церкве(Киевская обл) тоже нет, не знаю что там решили с первоклассниками, а вот остальные бегают на уроки
ЛисАпедная• 29 октября 2014
Ответ дляПопадалочка
Східна Європа, школа дуже хороша, одна з кращих в місті, відреставрована нещодавно, красивий фасад.Всередині скромніше,по-звичайному,як в українських школах, чисто, стіни , сходи свіжопофарбовані .
Зато на перервах армагедон діти сидять по всіх коридорах на землі, на портфелях , ганяють і шумлять неймовірно.
Після нашої української школи, таке взагалі якось дико бачити.
Клас український теж був затишніший і краще облаштований.
Думаю це через те, що постійно з батьків гроші деруть на ремонти,а тут ні.
Хоча ми теж здавали на шкільну футболку, на екскурсії, і ще на якісь дрібниці, не памятаю вже.
Підручники безкоштовні.
Програма легка, наша дитина все встигає.
Маємо ще тут українські підручники, то я якщо чесно в шоці від завдань, такі тексти величезні до читання, стільки складних , нових слів та термінів.До прикладу гномон, для чого цим дитині забивати голову так рано? Або тема про загальні , конкретні та одиничні поняття, я не змогла цього розяснити дитині.
Тепер про відношення.
Це те що тут подобається найбільше.
Чудові вчителі, чудові батьки, чудові однокласники, взагалі всі люди з якими нам доводилось перетинатись хороші, принаймні дуже привітні.
От вчора був єдиний неприємний інцидент, вуйко, який продава овочі та фрукти, вирвав в мене з рук торбинку з мандаринами, коли я попросила поміняти зіпсуту і сказав йди купуй в інших.
Дитині моїй в школі дуже подобається, більше ніж в українській, хоча в українській теж подобалось і ходила до неї з задоволенням.
Підручники безкоштовні.
Тепер про відношення.
Це те що тут подобається найбільше.
тобто, Іспанія?
60 метров сметаны• 29 октября 2014
Ответ дляИМХОля
Каникулы!!!!!!!!!!! ТРОЛЬ
у нас в городе отменили каникулы. будут только зимние,новогодни е
бювет_в_обед• 29 октября 2014
Ответ дляИМХОля
Каникулы!!!!!!!!!!! ТРОЛЬ
у нас каникул нет. точнее в паре школ есть, а в ост. нет. одесса