ИзЮмрудная• 04 ноября 2014
Оцініть вибір...
Привіт.Заказала плаття(заготовку під вишивку бісером.Вишиватиму сама-невперше)Скажіть:-подобається,ні?і чому?Чоловік говорить:"забито"тобто забагато всього....а що скажете ви....?Ваша думка,важлива для мене.Дякую.
ИзЮмрудная
• 04 ноября 2014
Ответ дляБритоножка
очень любопытно полюбоваться :) спасибо!
обіцяю-закину)
ИзЮмрудная
• 04 ноября 2014
Ответ дляБубль Гум)
да на спинe лишнee. а вот впeрeди - супeр. вы просто молодeц
дякую.Ви можете попробувати і вам вийде .це дуже легко...спробуйте.