19 июня 2012

Как укрепить имунитет ребенку?

Аноним 19 июня 2012
Закаляйся,если хочешь быть здоров...)
Аноним 20 июня 2012
Постою,послушаю...
Inna Medvetska 20 июня 2012
ми в осінню-весняний період п*ємо вітаміни починаючи з 2 половини вересня або поч. жовтня дивлячись яка погода і закінчуємо квітнем по схемі 2 місяці п*ємо 1 місяць перерва. За весь час можемо 1 раз захворіти соплями, при тому, що ми ходимо в садок, а там маййже завжди хтось хворий.
Аноним 20 июня 2012
а какие витаминки?и сколько вам лет?
Inna Medvetska 21 июня 2012
нам 4 роки, п*ємо мультитабс для дітей 1-4 роки. З осені будемо пити наступні від 4 років.
Аноним 21 июня 2012
Иммунитет поддерживают закаливанием,здоровым образом жизни,здоровым питанием,занятиями спортом,а не пилюлями разными(зачастую сомнительного действия))