Тетя из министерства• 05 ноября 2014
Хто замовляв з цього сайту?
Цікавить тих хто робив покупк на цьому сайті..
Мене зацікавила одна водичка дивлюсь 90 грн в скидці,хіба так можливо?
Чи це просто дешева копія..
Тетя из министерства
• 05 ноября 2014
Ответ дляКапуста Маша
Копия .Турция.
я ніколи копії немала ,скажіть як це користуватись копією?Пахне не пахне?
Капуста Маша• 05 ноября 2014
Ответ дляТетя из министерства
пахне. майже так само як оригінал. але менше тримаєтся на тілі. бажано на одяг наносити
Тетя из министерства
• 05 ноября 2014
Ответ дляКапуста Маша
На оригінал немає на даний час коштів,думаю взяти копію,а там буде видно можливо колись буду мати змогу придбати