Тетя из министерства• 05 ноября 2014

Хто замовляв з цього сайту?

Цікавить тих хто робив покупк на цьому сайті..
Мене зацікавила одна водичка дивлюсь 90 грн в скидці,хіба так можливо?
Чи це просто дешева копія..
http://mishelle.com.ua/p54100655-bvlgari-omnia-ame...
Капуста Маша• 05 ноября 2014
Копия .Турция.
автор Тетя из министерства • 05 ноября 2014
Ответ дляКапуста Маша
Копия .Турция.
я ніколи копії немала ,скажіть як це користуватись копією?Пахне не пахне?
Капуста Маша• 05 ноября 2014
Ответ дляТетя из министерства
пахне. майже так само як оригінал. але менше тримаєтся на тілі. бажано на одяг наносити
Ответ дляКапуста Маша
На оригінал немає на даний час коштів,думаю взяти копію,а там буде видно можливо колись буду мати змогу придбати