Пургену мне• 08 ноября 2014

Порошенку можуть оголосити імпічмент

У парламенті може бути створена антипрезидентська коаліція. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Олег Соскін.

"Блок Петра Порошенка" в більшості нікому не потрібен. А мажоритарники прекрасно усвідомлюють свої інтереси: вони, в першу чергу, народні депутати, а не васали Порошенка. Тому до нього можуть не піти. Хто сказав, що "ударівці", які пройшли від "Блоку Петра Порошенка", будуть з ним? А відкликати їх неможливо, бо обрані народом", - наголосив він.

За словами політолога, така коаліція може прийняти закон про імпічмент президента, відмінити позаблоковий статус України та перемир’я, ввести візовий режим із Росією. "Почнеться конфлікт між парламентом та президентом. Тоді зможуть застосувати закон про імпічмент. Розкрутка почнеться в грудні. Тоді з’явиться можливість вперше в історії України відправити главу держави у відставку. Яценюк, Ляшко, Тимошенко та інші будуть зацікавлені в тому, щоб зробити це якомога швидше та провести нові президентські вибори, щоб самим спробувати очолити країну", - зауважив Соскін.

Він вважає, що ще певний час продовжаться консультації по створенню більшості між основними переможцями. "Порошенко поставив своїй групі стратегічне завдання - будь-що взяти уряд під контроль. "Народний фронт", як партія, політично виграв вибори. Порошенко по партійному списку програв. Тому зрозуміло, чому Яценюк себе так поводить. Їхні позиції кардинально розходяться. Бо у Порошенка основна мета - встановлення особистої влади, щоб підігнати під неї Конституцію та повернутися до президентської республіки. А у Яценюка із Турчиновим завдання - зберегти парламентсько-президентську форму правління та посилити уряд. Отаке фундаментальне протиріччя", - зазначив експерт.
Блины со смайликами• 08 ноября 2014
Ответ дляДелиВерка
Да не распыляйтесь. вы думаете что все так просто. и Пороха сейчас подвинут? у них там еще до выборов были между собой договора подписаны про коалицию и прочее кто с кем куда и как. там отлаженный механизм,рука руку моет,мы себе даже представить не можем насколько все зависят друг от друга.
мы не думаем, мы убедились на что гады готовы пойти ради власти

Ласунка• 08 ноября 2014
Ответ дляБлины со смайликами
хитроумная комбинация, ничего не скажешь, браво!

Новый президент России Владимир Путин заявил, что газовые соглашения Украины с Россией – законны, а Тимошенко осудили без оснований. Путин подчеркнул, что ждет Юлию Тимошенко в России. и было это 2 июня 2012
мы уже в 2014
Блины со смайликами• 08 ноября 2014
Ответ дляБелая и пушистая
хорошие люди не пропадут! Господь им поможет
с дефолтом чтоли?
Ласунка• 08 ноября 2014
Ответ дляПосудомойка
раз вас торкнуло, значит с вами.
причем кремль, если обсуждается импичмент
Блины со смайликами• 08 ноября 2014
Ответ дляЛасунка
мы уже в 2014
ШТА?
автор Пургену мне • 08 ноября 2014
Ответ дляЖелезобетон
не перебивайте еея с таким интересом наблюдаю ее истерику

Плюшевая дыба• 08 ноября 2014
Ответ дляБлины со смайликами
вау, а отказ РФ не обвалит доллар?
ну в Росії це мотивують з прогнозом обвалу еконмоіки США в 2017 році!! Тільки не зрозуміло, коли СССР був, що завадило рублю стати світою валютою? що завадило стати супер державою? І де є російські активи шалені, що б на них перейшли світові розрахунки??
Ласунка• 08 ноября 2014
Ответ дляПосудомойка
и уйдет с нашей земли к себе, в Рассею!
вы больна женщина, неужели нельзя просто нормально обсудить Украинское положение причем сразу эта россия
Посудомойка• 08 ноября 2014
Ответ дляЛасунка
Иипичмент Кремлю!!!!

Такой вариант вам не нравится?

Белая и пушистая• 08 ноября 2014
Ответ дляБлины со смайликами
с дефолтом чтоли?
вижити просто. до дефолту самі себе приведуть. так їм і треба
Плюшевая дыба• 08 ноября 2014
Ответ дляБелая и пушистая
Ви мені кажете не заважати?)))
))ну якщо ви при владі Порошенко Яценюк і ко то вам)) якщо ні... то не вам
Посудомойка• 08 ноября 2014
Ответ дляЛасунка
обсуждать не мешки ворочать, в первоисточнике не так, но все-таки. А больная это вы.
Хвець-тець• 08 ноября 2014
я даже запереживала как увидела название темы...
но как увидела слова ’сказал Соскин’ - уже не переживала...
Соскину все равно что молоть - он еще с часов майдана сильна абиженный что ему лакомый кусок не упал...
Белая и пушистая• 08 ноября 2014
Ответ дляПлюшевая дыба
спочатку не зрозуміла Вас
Нагажу и сбегу• 08 ноября 2014
Ответ дляБелая и пушистая
Та ну, рубль по отношению к доллару по 48,а полгода назад был по 35.
надеюсь,они займутся своими проблемами,дадут нам жить спокойно, днр и лнр сдуются,а в раше наступит дефолт и Китай себе территории заберет
как-то так))))

’’Роисся вперде!’’(с)
Ласунка• 08 ноября 2014
Ответ дляПосудомойка
Иипичмент Кремлю!!!!

Такой вариант вам не нравится?
лечитесь, и не флудите ту. идите кремль обсуждайте в другой теме.
Белая и пушистая• 08 ноября 2014
Ответ дляХвець-тець
’експерти’ говорили,що долар більше 10 не буде. от тільки де ті ’експерти’зараз,я б купила у них по 10
цих ’експертів’ розвелося
Ласунка• 08 ноября 2014
Ответ дляПосудомойка
Блины со смайликами• 08 ноября 2014
Ответ дляПлюшевая дыба
не знаю, но если они с Китаем начнут расчеты не в доллярах, то шо Америка ничего не потеряет?

ФФФФристайла• 08 ноября 2014
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
угу каждые пол года новый президент
Отэта я понимаю -демократия!
Плюшевая дыба• 08 ноября 2014
Ответ дляБелая и пушистая
спочатку не зрозуміла Вас
)))) З деяких пір намагаюсь бути аполітичною)) хоч це і признак дурного тону. Але потрібно намагатись жити добре при будь якій владі... а то як сильно перейматись не далеко і озлобитись і втратити все людяне(( Вірю в кразще!!! Чоловік постійно норовить виїхати. каже немає майбутнього в нашої країни!!! Кажу ні, є!!! Чекаємо))
Не за Будка• 08 ноября 2014
позорище какое-то у нас
Губной рояль• 08 ноября 2014
Ответ дляТрынди-брынди
смерть с косой!!!
порох с автоматом
Я_канеша_извиняюсь• 08 ноября 2014
Ответ дляНога на ногу
Юленька-наша богиня!
Когда она апгрейд с ’берегини’ успела получить?
Плюшевая дыба• 08 ноября 2014
Ответ дляБлины со смайликами
Ну, а Китаю для чого рублі? В Китаї скільки европейських американських компаній??
Губной рояль• 08 ноября 2014
Ответ дляФФФФристайла
Отэта я понимаю -демократия!
Здесь на минутку• 08 ноября 2014
Ответ дляФФФФристайла
Отэта я понимаю -демократия!
хлеба и зрелищ ой, нового поросенко
мы очень богатый народ, можем и каждый месяц выборы мутить
Железобетон• 08 ноября 2014
Ответ дляПлюшевая дыба
а чэкать не надоело,не?
Блины со смайликами• 08 ноября 2014
Ответ дляБелая и пушистая
цих ’експертів’ розвелося
а представьте что скоро будет по 10, вот огорчаться все кто по 14 его купил
Белая и пушистая• 08 ноября 2014
Ответ дляПлюшевая дыба
Аполітичною бути важко,коли приходять рахунки на ком.платежі,або коли заходиш в магазин, або коли дзвонять з ато і просять елементарні ліки від застуди,або коли колишні одногрупники з Дон.Луг.обл.виїжджають до Росії