Пенять на зеркало• 09 ноября 2014

3Д стены

Хочу на кухні одну стіну зробити із таких панелей. Дівчатка можливо хтось іх бачив чи навіть бачив на проктиці, які вони. Буде практично чи краще чисті стіни. У нас в місті таких не має тому і звернулась за порадою до Вас.
Краля-Галя• 09 ноября 2014
Имхо, не практично

Краля-Галя• 09 ноября 2014
Надо будет потом со всех ребристых поверхностей пыль стирать
автор Пенять на зеркало • 09 ноября 2014
Так хочеться щось симпатичне зробити а кошти впрітик.
ivycia• 09 ноября 2014
Мы хотим сделать в гостинной такую стену, для кухни мне кажется не практично. Я себе планирую сделать так...
Ответ дляivycia
це панелі так
lith_oops• 09 ноября 2014
Неплохо, конечно, но пылесборник же. (((((
ivycia• 09 ноября 2014
Да, гипсовые панели http://master-gips.com.ua/cat140-Paneli_nastennie....