В каком возрасте ребенка можно носить в рюкзаке-переноске?
Купила переносу-рюкзак, т.к в инструкции указано,что можно до 3-х мес. носить ребенка лицом к себе, а после -лицом вперед. Но массажистка,которая делает малой массаж, сказала ,что до 6 мес. детям в рюкзак нельзя!
Порадьтеся з ортопедом. Наш ортопед забороняв носити дитину в кенгурушці і в слінгу, хоча дитина була цілком здорова. Бо вважає їх шкідливими для нормального розвитку. Сказав, що при дуже сильній потребі можна кілька разів скористатися після 6-ти місяців але щоб це було не систематично, а як вийняток.
Да, носить надо редко и по острой необходимости - типа магазин, аптека, поликлиника и т.д. А просто гулять надо с применением рук и коляски. Вобще, хорошо зарекомендовали себя Эрго-рюкзачки для профилактики и лечения дисплазий!
у нас рюкзак Bebe Confort (Франция)-в нем нет никакой дополнительной вставки,хотя в инструкции написано,что от рождения можно носить лицом маме.Все же я сомневаюсь!может во Франции ортопеды не так строги?:)У нас даже садить девочек раньше 6мес не рекомендуют.Наверное, рюкзачек наш полежит еще до 6мес.
Справа не в ортопедах Франції, а в тому, що всі товари - це бізнес. І не все, що продається є корисним. Ніхто не турбуватиметься про Вашу дитину крім Вас самих.
а вот не могу понять,почему не в слинге-положение,Как на руках,но гораздо легче маме
Наскільки я зрозуміла, то в слінгу дитина в одному положенні. На руках в мами це положення не зафіксоване, бо мама не робот і тримати руки в одному і тому ж положенні фізично не вийде. Крім того, носячи дитину на руках швидше втомлюєтеся і шукаєте можливість змінити положення дитини або покласти її в ліжечко. Із слінгом мамі значно легше і вона не слідкує за тим скільки часу дитина перебуває в одній і тій самій позі. Таке довге перебування може зашкодити нормальному формуванню хребта та кінцівок. Навіть якщо дитина не жаліється і ззовні виглядає, що їй комфортно, все ж таки найкраще дитині спати та проводити більшу частину часу на досить жорсткій поверхні по типу дитячих матрасиків у ліжках. А час спілкування з мамою проводити на руках.