Птица Говоруша• 07 февраля 2013
Що можна подарувати молодій парі на день народження обох? Святкують 30-ти річчя
Дівчатка, Help!!!!!!!!!
Що можна подарувати молодому подружжю, святкують у дорогому ресторані 30-ти річчя їх обох.
Різниця між їх днями народженнями десь тиждень, тому вирішили цю дату відсвяткувати разом.
А ми сушимо собі голову, що їм можна подарувати))
Картини, статуетки і т.п. відпадають.
Люди досить багаті.
Вони недавно переїхали у нову квартиру, оформляють її на свій смак, відповідно, і елементи декору для дому не дуже підходять.
Може комусь в голову прийде якась ідея?
буду дуже вдячна!!!
Картини, статуетки і т.п. відпадають.
Люди досить багаті.
Може комусь в голову прийде якась ідея?
буду дуже вдячна!!!
Смешнюча• 07 февраля 2013
если бы мне подарили прыжок с парашюта - вернула бы дарителю - пусть сам прыгает
vera-kapuera• 07 февраля 2013
У нас была ситуация точь-в-точь) Подарили кумовьям 3 пледа, все одинаковые, но разных размеров. В новой коллекции Vladi есть очень красивые новинки. Цвета пастельные, мы брали беж. рогожку. Подходят к любому интерьеру, всегда можно накинуть вечером на балконе посидеть( у наших дом), укрыться и т. д. Подарок получился гривен 850-900.
Птица Говоруша
• 07 февраля 2013
Гроші відпадають, на жаль(
це був би найлегший варіант.
Пледиками я би була задоволена, а вони люди активні, не люблять домашній відпочинок(
СПА - як варіант розглянемо)
Стрибки - класно, але не впевнена, чи зацінять))
це був би найлегший варіант.
СПА - як варіант розглянемо)
Птица Говоруша
• 07 февраля 2013
Ответ дляeclat
Подарочный сертификат в какой-лиюбо магазин.
вино хорошее подарите, в гуд вайне Вам еще и упакуют в красивый ящик...
Можно билеты на концерт какой-то...
Вино - варіант, але як доповнення
Подарунковий сертифікат - теж варіант, дякую!
ДлинноНожка• 07 февраля 2013
Шикарный комплект постели, который сам себе не всегда купишь. Уточните только евро или семейный.
Птица Говоруша
• 07 февраля 2013
Ответ дляHelga888
Вже дарували їм якось дорогу постіль, вони на ній ще не спали..
melani_mum• 07 февраля 2013
мені сестра подарувала квитки в театр - я була мега задоволена, бо сама би пошкодувала майже 100 дол. на 2 квитки.
Своїй братовій я дарувала катання на парашуті за катером - ми якраз на морі святкували її д.н.
Подивіться ще варіант ювелірних виробів для дівчини чи срібних ікон - фігня як на мене, але є такі люди, яким це дуже подобається.
Похід спа-салон також гарна ідея, треба чоловіку порадити на 8 Березня
якщо нова квартира - можна якийсь гарний столовий сервіс пастельних кольорів, чайний набір.
Смешнюча• 07 февраля 2013
а не проще спросить?
может и правда -какой то девайс
увлажнитель тот тже
может и правда -какой то девайс
увлажнитель тот тже
Аноним• 07 февраля 2013
Мы на свадьбу друзей дарили прикольные подушки + деньги . Или как вариант тортик . Зайдите по ссылкам может понравится.