СернаМоисеевна• 18 ноября 2014

Встреча нового года

Кто планирует встречать новый год семьей дома - муж, жена, ребенок 3 года. Какая у вас программа намечается?
Воздух в банке• 18 ноября 2014
Мы тоже дома, муж, я и двое деток

Апочемучка• 18 ноября 2014
едим в часиков 6-7, и как обычно в часиков 10-11 спатки
ТихоЯ• 18 ноября 2014
советую вам в Донецк махнуть. На всю жизнь запомните)))Веселуха будет
Стопудова• 18 ноября 2014
Ще незнаю. Я, чоловік і син (буде 3 рочки). Можливо в цьому році запросимо кращих друзів(хресна сина з чоловіком),в минулому році зустрічали у них.
Сфера влияния• 18 ноября 2014
Постою послушаю, первый раз дома за несколько лет, бех понятия как развлекаться...
Горизонтальный самовар• 18 ноября 2014
Ми вже кілька років дітям конкурси з призами готуємо. Діти нам - концерт. Потім святкова вечеря - згадуємо все хороше, що було в кожного минулого року. Потім діти - спати, ми зустрічати новий рік. Пару тостів, дзвінків друзям, і до 1 год я вже вирубаюся...
автор СернаМоисеевна • 18 ноября 2014
Ответ дляГоризонтальный самовар
очень приятная программа!
Горизонтальный самовар• 19 ноября 2014
Ответ дляСернаМоисеевна
очень приятная программа!
дякую, так, перші 2 роки взагалі всі були в захваті. діти з таким нетерпінням готуються, чекають...
А тепер уже мені хочеться чогось новенького...