все по ГОСТу!• 19 ноября 2014
підскажіть про лікарняний
Чи приймуть лікарняний від терапевта, якщо на обліку стою в жк в Києві, бувало звідти приносила довідки на роботу, а тепер паралельно хочу взяти лікарняний в терапевта з іншого міста де приписана . Вибачте за те що можливо вас заплутала
ZaRaZa• 19 ноября 2014
да, главное чтобы все печати были - если не по прописки то печать и подпись глав.врача нужна