pollyteika• 22 ноября 2014

Чому багато вважають , що аборти засуджувати не можна, бо всяке в житті буває?

В той час, коли спокійно засуджують бандерівців або днрівці до прикладу.
Чи засуджують шахраїв, які кидають в інтернеті, або продавців, які шмотку з диркою продали і не хочуть гроші повертати.Чи чоловіка, який при розлученні забрав пралку і пилосос.Або так звану подругу, яка в гостях брудну сантехніку фотографує і викладає.Ну то перше , що згадалось з тих тем, які тут жваво обговорювали.
Результат:
вже голосів: 91
59 (64.84%) не можна засуджувати аборт
19 (20.88%) можна засуджувати аборт
13 (14.29%) результат
Наталья 1 000 000• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
Згвалтували-народжувати!
По медпоказам народжувати!
А ви , чи хто інший, для кого прийнятні аборти Бог , щоб вирішувати коли кому народжуаатись і коли помирати?
Вы так категоричны, что читая посты думаешь - или Вам 14 лет, или нет семьи, детей, или Вы марсианин. К слову, я против абортов. Когда мы осуждаем людей за какой-то их поступок, нужно быть готовыми к тем обстоятельствам и тому решению, которое мы осуждаем. Убедилась на собственном опыте - осуждаешь, обязательно Господь даст побыть в шкуре осуждаемого.

Ты осудить пытаешься других
Себе присвоив роль судьи и Бога
Ведь не примерив башмаков чужих
Не сможешь ты пройти чужой дорогой!
У каждого свой путь,своя судьба
Мы разные ,но вряд ли это хуже
Влюбившись в отражение себя
Не осуждай бегущего по лужам !

Константин Астион.
Смените гнев на милость...

автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляptichka_korolyok
але вони є-ці одиниці. Ость тому і не засуджую. Я не знаю,з якої причини жінка зробила аборт і засуджувати її дії не можу. Вона відповість за це перед Господом сама.
Ви не розумієте.
Аборт, як явище потрібно засуджувати всім суспільством.
Так само, яа канібалізм.І тоді воно зникне.
А поки більшість ввавжатиме прийнятними, дітей викидатимуть в сміття.
От в тем і про голодомор читали, коли люди їли дітей,якщо це були не безумці, гадаєте в них тежбули на це причини?
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляБуЛебод
ошибаетесь ,я высказала мнение, а это не общение ()
добре, добре
Ви зі мною не спілкуєтесь, все ок).
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляksy84
вот не пойму я вас родить ребенка от насильника и любить его ? не смотря ни на что
Це найперше моя дитина була б.
Любити свою дитину попри все.
Якщо закохана аолись пара розлучається , ділить майро, готові одні одрих повбивати, відношення до дитини ж не міняється через те що батько в неї козел.
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Пробачте, забула поправити, сподіваюсь зрозумієте, мій останній допис.
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляНата Лия
ваше мнение веет фанатизмом, а что занадто то нездраво
Фанатизм в тому, що не можна вбивати дітей ,внутріутрубно?
А народжених можна? Ні?
Тоді ви теж фанатик.
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляИдууу--уууу блин

Ты осудить пытаешься других
Себе присвоив роль судьи и Бога
Ведь не примерив башмаков чужих
Не сможешь ты пройти чужой дорогой!
У каждого свой путь,своя судьба
Мы разные ,но вряд ли это хуже
Влюбившись в отражение себя
Не осуждай бегущего по лужам !

Константин Астион.
Смените гнев на милость...
Заспокойтесь.Лірика тут зайва.
Я не питаюсь, а засуджую.
Не людей , а вчинки.
А ви засуджуєте , якщо бють дітей, чи не доглядають, або не дають їсти і пропивають дитячі гроші, чи покидають в інтернаті, або в смітнику.
Впевнена, що так.
Тому що ввавжаєте це для себе не прийнятним, тобто ви б так не вчинили.
А ті що не засуджують аборти , навіть якщо і не роблять їх, то допускають, що таке можливо.
Норма формується від світогляду більшості.

автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляЕлена Колесник
а Ви считаете лучше рожать рабов для олигархов?
А ви ввавжаєте нам всім треба покінчити життя самогубством, щоб не стати рабами олігархів?
Наталья 1 000 000• 22 ноября 2014
Осуждать других, не менее тяжкий грех, чем аборты. А судьи кто?
Дискутировать далее не вижу смысла. Броня в пять пальцев нерушима.
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляИдууу--уууу блин
так і не треба було починати.
Мове не про людей, а про вчинки.
Людина завтра щиро пошкодує і їй пробачиться.
Навчіться розділяти.
LadyLovе• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
А Ви не пробували відповідати не по-єврейськи, питанням на питання?
Вибачте, не втрималась
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляLadyLovе
Мене особисто це ніяк не стосується) Для мене ніхто не вирішував, я вмію користуватись контрацептивами і всім раджу)
А вирішили, скоріше за все, медики і науковці, а закріпило законодавство.
Ви хотіли відповідь на питання чи посперечатись?
в різних країнах і в різні часи вони вирішують по різному, а де ж тоді істина?
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляLadyLovе
Вибачте, не втрималась
повторіть будь ласка , яке саме питання, їх багато було, спробую.
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляmirozeka
Не суди да не судим будешь!!!
Добре, зустрінемось в черговій темі про дзюравий комбінезон).
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляДафна
осудать аборт как действие и осуждать женщину его совершившую- разные вещи. Считаю что никто не имеет морально права осуждать женщину. Только Бог.
а мужчіну?
LadyLovе• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
Та Ви по темі пройдітся, таких 50% )
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляИдууу--уууу блин

Ты осудить пытаешься других
Себе присвоив роль судьи и Бога
Ведь не примерив башмаков чужих
Не сможешь ты пройти чужой дорогой!
У каждого свой путь,своя судьба
Мы разные ,но вряд ли это хуже
Влюбившись в отражение себя
Не осуждай бегущего по лужам !

Константин Астион.
Смените гнев на милость...
Очевидно в сучасному суспільстві тільки в 14 років допустимо думати, що дітей не можна вбивати.
Шкода.
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляLadyLovе
Та Ви по темі пройдітся, таких 50% )
Виберіть, які вас найбльше цікавлять і я відповім.
Якщо таких нема, то ре бачу проблеми.
Більшість питань риторичні.
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляksy84
я поняла у вас только свое мнение и виденье всего вам п... ть что все вам ответят вы себя сейчас превозносите себя над нами иничего я не придумываю , представляете мир не черно- белый а с конкретными оттенками серого
Мені нема діла до того робили ви вже аборт , чи ні.
Цього на жаль вже не змінити.
Мені є діло, як ви до цього відноситесь, щоб не повторювали помилок і не спонукали мовчазним схваленням інших.

ksy84• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
Цього на жаль вже не змінити.
не поняла где я написал что делала аборты?
LadyLovе• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
Якщо таких нема, то ре бачу проблеми.
Більшість питань риторичні.
Так тема сама по собі риторична)
Мене ніякі не цікавлять, просто не розумію Вашого ’переливання з пустого в порожнє’.
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляLadyLovе
Так тема сама по собі риторична)
В чому риторичність теми?
Мені до прикладу не зрозуміло, як люди , які дозволяють собі судити на ліво та на право заповзято ставлять табу на осуд абортів.
І моментом згадують Бога ,заповіді забуваючи одночасно інші.
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляksy84
то за що мені над вами превозноситись?
Не накручуйте себе на рівному місці, не робили та й добре, молодець.
Ната Лия• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
А народжених можна? Ні?
Тоді ви теж фанатик.
в чем? я не делала аборты, но не лезу со своими осуждениями к тем, кто сделал

есть много граней в этом вопросе, ’можно\нельзя’ слишком просто
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляНата Лия

А я лізу до тих хто не зробив, а збирається, ввавжає це прийнятним.
Мені нема діла до тих що зробили.
Rudamoda• 22 ноября 2014
Ой, автор, дивіться не нарвіться на ситуацію, в якій і Вам випаде ’честь’. Бо ж знаєте, ’не суди, ... бо яким судом судиш, таким і судимим будеш’.
ЮююЛллЯяя• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
Згвалтували-народжувати!
По медпоказам народжувати!
Цитата:
Згвалтували-народжувати! По медпоказам народжувати! А ви , чи хто інший, для кого прийнятні аборти Бог , щоб вирішувати коли кому народжуаатись і коли помирати?[/cit
Ой. автор - тут неадекватом попахивает. Или,как минимум, паранойей........
Я привела всего два примера, когда б,наверно,90 % женщин пошли на аборт
Рожать от насильника вопреки всему - ваш совет...коментарий излишен.

Ну а если вы даже советуете рожать при мед. показаниям?????? Вы поройтесь в медицине - и почитайте какие бывают показания для аборта.Большинство из них - это прямая угроза жизни самой женщины. И представим себе ситуацию,когда у мамы уже есть несколько детей - но она,как вы - НЕТ и все. Так что - лишить мамы уже имеющихся детей,только из-за принципов?????

Хорошо,что я дальше примеры не приводила - понятно ,что на все у вас один совет - рожать.

И еще - дискуссировать дальше тоже смысла не вижу,т.к. вы вопрос-то задали.Но имеете только свою точку зрения.Все остальные доводы и даже примеры с обьяснениями - воспринимаются в штыки.
Поэтому просто не понятен смысл вашего поста в целом.

И повторюсь - никогда и не отчего нельзя зарекаться. Жизнь - сложная штука..................
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляRudamoda
Ну якщо ви засуджуєте канібалізм, це ж не значить, що я вам бажаю колись опинитись на місті канібала .
Щоб ви відчули на власній шкірі, як це засуджувати таке явище в суспільстві.
автор pollyteika • 22 ноября 2014
Ответ дляЮююЛллЯяя
Цитата:

А ви читали інші теми про аборти, які в людей насправді причини?
Тому не варто прикриватись і прикривати узаконене вбивство дітей винятковими випадками.
Ната Лия• 22 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
а сколько вам лет? если вы еще не поняли, то жизнь штука долгая и сложная
иногда приходится людям делать выбор, мягко говоря, не по совести
ему с этим жить, и не факт что легко

не дай Бог, не желаю вам когда-то стоять перед таким выбором, но обычно жизнь обязательно ткнёт носом