Сьогодні виходячи з лялькового театру, до мене підійшов хлопчина, назвав по імені, запитав, як моя донечка і дивився у очі. Я бачу начебто щось знайоме, потім він сам каже, що звуть Діма і , що рівно два роки назад лежали у лікарні з ним. (У моєї малої і у нього було запалення легенів). Я пригадала, а потім він каже: "Ви не могли б прийти до мене у гоості коли небуть?"
Ойййййй, і все, мене накрило....Я щось йому там говорила, сама не памятаю що, дала трохи грошей і він пішов, потім я бігла як дурна за ним і знову дала трохи грошей. Серце не на місці. Вже подумую збирати посилку від Діда Мороза для нього і їхати ( я знаю де він), а з іншого боку, боюся, що він може звикнути, для мене це відповідальність все-таки.
Поговоріть зі мною. Як поступити? Що робити? Як би ви поступили на моєму місці?
Aleksakievua• 23 ноября 2014
Ответ дляЛинда
Автор, вы часто привлекаете к себе внимание. И всегда это темы, которые должны вызывать у читателей всплеск эмоций.
Вам в жизни не хватает внимания? Лучше займитесь в жизни чем-то важным.
Если правда про мальчика, то фраза, что мы в ответе за тех, кого приручили - это ваш случай. Вы его собираетесь забирать из интерната?
Если нет, не травите детскую душу. Хотите порадывать - передайте ему гостинцев к празднику без личного участия.
Если человек поделился своими переживаниями по столь важному и душе раздирающему вопросу, почему вы делаете такие выводы?
Вам интересней читать темы про тряпки, каки, измены, размеры и прочие ’жизненно важные’ аспекты жизни? Если это так, то не читайте и не отвечайте на подобные. Зачем Автора обижать? Каждому своё. Кому что ближе, и у кого что внутри..
Ответ дляЛюкса
Автор, придумайте что-нибудь, а мы поддержим!
Дуже-дуже дякую. Мені якщо чесно то не зручно. я неавіть не уявляю що я і як робити. Шукаю йому куртку, вже домовилася з подругою ( для підтримки) і поїдемо на розвідку у школу. Куплю фрукти, конфет і теплі носки)
Ответ дляtolyu
напишите мне Ваш адрес Укрпочты в личку пожалуйста,
я Вам упаковочку махровых носочков и шапку отправлю,
сколько ему 11-13лет?