ТигрЛьвович• 29 ноября 2014
ім´я для донечки
А як би ви назвали другу донечку? Анна у нас вже є))) ламаю голову над ім´ям...
Золотая орда• 30 ноября 2014
Ответ дляЧукИГеки
тільки не зізвучні імена!!!! У мене з сестрою так - всі вічно називають неправильно.
тому якщо є Аня, то другу можна Маргарита
у меня племянницы Диана и Яна - созвучно, но бабушка никак запомнить не могла, называла обеих Дияна)))
Фиона Шрековна• 30 ноября 2014
У меня Алина и Вероника.
Вам советую Анна и Ульяна;Анна и Маша; Анюта и Юляша;Анечка и Данночка.
Юлия Чайка• 30 ноября 2014
Ответ дляБывшая блондинка
А для чого симетрія?Lіти ж різні особистості, вони ж не будуть все життя проживати разом.
ну на любителя!у меня вот сыночек Никита, дочурку хочу Лолита назвать
Бывшая блондинка• 30 ноября 2014
У нас сусідка назвала дитину Роксолана.Дитині вже 12років а бабуся з села ще досі її ім´я не запам´ятала.Була колись мода на такі імена
Але зараз воно вже старомодне,називають хіба для палкі фанати серіалу.
Бывшая блондинка• 30 ноября 2014
Анастасія і Софія-кожна друга дитина в дворі.Тому мені ці імена вже не подобаються.
Бывшая блондинка• 30 ноября 2014
Ответ дляТигрЛьвович
по-батькові Олександрівна
Міла Олександрівна.Звучить непогано.
Бусурманша• 30 ноября 2014
Ответ дляТигрЛьвович
я Лєна)) і Яна у чоловіка вже є ( від першого шлюбу)
Олександра Олександрiвна))
Я люблю транзисторы• 30 ноября 2014
а у Вас какие-то варианты есть, автор? Чтоб хоть примерно знать что Вам нравится:-)
Бывает и такое• 30 ноября 2014
Эльза назовите :) как в мультике! И Будут ваши принцессы жить как в сказке
Не куру• 30 ноября 2014
Ответ дляLudaMytska
У меня Валерия и Виктория,с разницей в 12 лет
и у нас Валерия и Виктория (Сергеевны))) только разница 3 года