Ще з цiкавого Вы уступаете место/очередь беременным или с детьми? +64 Наки!Родители, вы считаете что учитель должен научить ваше ленивое чадо? +328 Зачем развивают общественный транспорт? Лучше бы для авто инфраструктуру строили +21 В Дрогобыче Львовской области произошёл конфликт между +24 Суми, Запоріжжя просто знищуюсь кожний день… +24 Подпишите петицию, зачем? +18 ГОЛОС І ДУМКИ НАРОДУ в соціальних мережах. +17 Комбриг 155-ї бригади переховується після затримання його бійців +18 Вибачення у Львові перед ТЦК. "Слава ТЦК!" +40 Почему нельзя сделать в Украине двуязычие официально? +234
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Ну от у Львові знесло пів 9 поверхового і ще кусок іншого будинку6+1536 Тарологини. А у меня не выпадает обстрел сегодня. Почему то хорошие карты6+1116 петиція Про демобілізацію та припинення мобілізації чоловіків старше 50 років4+1104 Бачили вже? Чи ні? Економіка України, та катастрофа4+1044 Какая у вас машина4+1004 Киевляне жалуются, что их не пускали в метро4+924 С мужчиной или одной после 454+684 ещё
Сейчас читают! Люди пзд 2+862 Хто знає, що в Криму робиться? Батьки не виходять на звʼязок+781 Бачили вже? Чи ні? Економіка України, та катастрофа4+604 петиція Про демобілізацію та припинення мобілізації чоловіків старше 50 років4+514 Хто перестав оглядатися на ,, що люди скажуть ʼʼ?+441 Ну от у Львові знесло пів 9 поверхового і ще кусок іншого будинку6+406 Выбираю куда выехать.. 2+242