Муууумие• 06 декабря 2014
Экономный обогреватель посоветуйте
Так чтобы очень много электричества не потреблял. Для спальни.
Ксерокопия ночи• 06 декабря 2014
У нас конвектор уфо зі склянною поверхнею. Там є датчик температури, виставляю потрібну температуру і вибираю в якій год конвектор має включитися і викл. Це дуже зручно, працює з 20 до 7 ранку. Тобто підтримує потрібну темп. Швидко нагрівається і має зволожувач та іонізатор.
закарлючка 4• 06 декабря 2014
Ответ дляКсерокопия ночи
Сколько электричества берет и кв. Комната?
Ксерокопия ночи• 06 декабря 2014
Бере багато 2000вт але він нагрівся до потрібної темп і виключився. Кімната 16квадратів, нагріває з 19 до 23 за пів год і виключається. Тільки ми в спальні двері закриваємо, щоб тепло не виходило. Це в нас єдине джерело тепла, батарей нема. Минулого місяця за світло заплатили на 180 грн більше ніж зазвичай