Твоя подруга• 11 декабря 2014
Медичні лабораторії
Яка краща лабораторія? Цікавлять ті, що є в містах Західної України. Дякую за відповіді
Результат:
вже голосів:
10 (52.63%)
Синево
5 (26.32%)
Інша / результати
3 (15.79%)
Діла
1 (5.26%)
Ескулаб
МастерЮля• 11 декабря 2014
Проголосувала за Сінево -там дорого ,але надійно. Майже на одному рівні з нею Діла,здавала там недавно аналізи,то все точно.
Der_Natali• 11 декабря 2014
Длительное время работала в ДИле,потому проголосовала за нее.Также доверяю Синево.Эти лаборатории на одном уровне.
Но пресловутый человеческий фактор присутствует везде,к сожалению