Всім доброго вечора! Знайшла червоні туфельки Nine West Cavewoman, але не брала ще цю марку і вживу не бачила. Може хтось стикався - як вони по якості, варто чи ні?
Ось такі
nata_bmart• 16 февраля 2013
взагалі найн вест по якоісті непогані. адекватне співвідношення ціна-якість. але вони великомірять трохи. майте на увазі.
Аноним• 16 февраля 2013
марка хорошая, если кожа - берите. У меня сапоги этой тм, кожа, качеством довольна. Еще были босоножки, но НЕкожа, хотя на сайте писали кожа, относила два месяца и выкинула, но красивые были)))
Ответ дляAlyona27
Дякую, знайшла багато корисного