Кабінет Міністрів України готує нам у 2015 році дефолт
З великим розчаруванням ознайомились з проектом бюджету на 2015 рік. Не хотілось би заглиблюватись у деталі поки цей документ не набув статусу законопроекту. Однак хочемо звернути вашу увагу на наступні цифри: 1) Запропонований план по доходам НЕРЕАЛІСТИЧНИЙ. У проекті передбачається ріст доходів бюджет на 20% при чому, що цього року доходи виростуть на 5%, минулого року вони зросли на 2%, а у 2012му всього на 10%. Питання, невже Уряд очікує початок економічного буму починаючи з січня? Звідки оптимізм? При такому плані недонадходження становитимуть щонайменше 40 млрд. грн., що навряд чи пройде повз уваги МВФ. 2) Оскільки план по доходам фантастичний, то і запропонований дефіцит є НЕРЕАЛІСТИЧНИМ. Проект передбачає дефіцит бюджету 65.1 млрд. грн. (близько 3.8% ВВП), однак з урахуванням прихованого дефіцити (очікуванні недонадходження) ця цифра реально буде більше 100 млрд. грн. (5.9% ВВП). Нагадаємо, що ліміт дефіциту для зведеного бюджету відповідно до МВФ 3.9% ВВП. 3) Привертає увагу ріст дефіциту Пенсійного фонду. При тому, що соціальні стандарти не підвищуються і пенсії не повинні рости – фінансування фонду збільшилось на 16.4 млрд. грн. і сягнуло 98.1 млрд. грн. (5.8% ВВП) 4) І це ми ще не бачили бюджет НАК "Нафтогаз України" Нафтогаз України Про такий бюджет багато говорити не хочеться. Під такий кошторис МВФ гроші не дасть. А це значить, що та цифра обмінного курсу на 2015 рік, яка обговорюється (22 UAH/USD) буде лише початком незабутнього нового 2015-го року. І так – такий бюджет наш шлях, до дефолту. Арсеній Яценюк, чекаємо від Вас коментаря...
дефолта думаю не избежать, но если у Яценюка и Ко хватит смелости списать валютные долги и объявить себя банкротом, то стране станет легче, мы сейчас 80% того, что зарабатываем отдаем на погашение долгов, это путь в никуда, так страна развиваться не может
беглый взгляд по вашим темам, кроме политики чем то интересуетесь еще?
интересуюсь социальными вопросами, среди которых есть и политика, и благотворительность( по мере скромных возможностей). культура, литература- да много чем) обо всем остальном не вижу смысла дублировать темы. которые уже существуют
Яценюк: падение курса рубля негативно отразится на экономике Украины 19:3216.12.2014(обновлено: 20:04 16.12.2014)682181245 Падение курса рубля в России негативно отразится на экономике Украины, заявил премьер-министр Украины Арсений Яценюк.
КИЕВ, 16 дек — РИА Новости. Падение курса рубля в России негативно отразится на экономике Украины, заявил премьер-министр Украины Арсений Яценюк.
’То, что сегодня в России финансовая катастрофа, когда курс евро достиг 100 рублей, будет также иметь объективное влияние и на украинскую экономику…. Россия нам создает, как всегда, еще и экономические проблемы’, — сказал Яценюк журналистам во вторник.