Кто в курсе происходящего: Межрегиональный Центр оформления паспортов (м. Київ, мікрорайон Бортничі, вул. Леніна, 64) закрыли навсегда или нет? Информация на сайте
З 01.12.2014 року прийом заяв на оформлення документів для виїзду за кордон припиняється у зв´язку із закриттям центру.
Отримання документів буде здійснюватись до 31.12.2014 року.
Про додаткову інформацію буде повідомлено.
Светочка счастливая• 16 декабря 2014
может перенесут куда то ,тоже собиралась идти туда(((((((((после нового года
Светочка счастливая• 16 декабря 2014
ВОТ что нашла Як стало відомо, з 1 січня 2015 року видавати біометричні закордонні паспорти буде Держпідприємство ’Українські спеціальні системи’, яке знаходиться у сфері управління Державної служби спеціального зв´язку та захисту інформації. Втім, видача звичайних закордонних паспортів ще триває у дозвільних центрах Києва (Єдиному дозвільному центрі, що на Дніпровській набережній, і в районних відділеннях).
Ответ дляСветочка счастливая
спасибо, буду искать информацию еще, что найду, напишу и вы пишите :)
Светочка счастливая• 17 декабря 2014
Ответ дляnnatka
ок))
З 1 січня закордонні паспорти будуть оформляти за 20 робочих днів
У всіх областях України завершується встановлення обладнання, необхідного для оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон.
Процедура оформлення майже не зміниться, громадянинові лише необхідно буде поставити підпис на спеціальному електронному планшеті та прикласти пальці рук до сканера для внесення до чіпу відбитків.
Бланки паспортів буде друкувати Державне підприємство «Поліграфкомбінат «Україна», а електронну систему, на основі якої здійснюватиметься оформлення документів, обслуговуватиме Державне підприємство «Українські спеціальні системи», отже весь процес оформлення буде повністю контролюватися державою.
Закордонні паспорти, оформлені до 1 січня 2015 року, зберігатимуть чинність до завершення строку їх дії, замінювати їх на біометричні не обов’язково. Окрім того, кожен громадянин України зможе і після 1 січня 2015 року оформити звичайний (без чіпу) паспорт для виїзду за кордон, а також відмовитися від внесення на чіп відбитків пальців рук.
Дітям з 1 січня видаватимуться закордонні паспорти, а не проїзні документи дитини, як було до цього часу. Діти до 16 років отримуватимуть паспорт строком на 4 роки, з 16 років – на 10 років.
Закордонні паспорти з 1 січня оформлюватимуться протягом 20 робочих днів у звичайному режимі, та протягом 7 робочих днів - у прискореному, зі сплатою подвійного розміру платежів до державного бюджету України.
Вартість українського біометричного закордонного паспорта, виготовленого у звичайному режимі, складе 518 грн., а у прискореному - 775 грн.
За матеріалами Урядового порталу.
З 01.01.15 р. закордонні паспорти будуть видавати як з відбитками пальців, так і без них
Внесено зміни до постанови КМУ ’Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, його тимчасового затримання та вилучення’.
Зокрема, з 1 січня 2015 р. запроваджено оформлення і видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що не містить безконтактного електронного носія із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру.
Крім цього, встановлено, що паспорт громадянина України для виїзду за кордон, оформлений та/або виданий на підставі документів, поданих до 1 січня 2015 року, є чинним протягом строку, на який його було видано.
Громадянин України, який через свої релігійні переконання відмовився від внесення інформації (у тому числі відцифрованих відбитків пальців рук) до безконтактного електронного носія, що імплантований до паспорту для виїзду за кордон, має право на отримання паспорта для виїзду за кордон, що не містить безконтактного електронного носія.
Постанова КМУ від 26.11.14 р. № 682 набуде чинності з дня офіційного опублікування.