17 декабря 2014

Здається мене кинули на Клубку,оплатила свої гроші за сумочку,а вона не оплачує.

Дівчата така ситуація,замовила в мене в СП одна дама сумочку,я оплатила менеджеру свої гроші і попросила її щоб вислала напряму від себе ,бо зараз мінімалка не збирається і мені не вигідно цю сумку до себе оплачувати ,а потім замовниці відправляти.Менеджер погодилась і відклала її,я оплатила за неї(але попросила щоб поки не відправляла).
Вчора ввечері вона мені ще відписала, що сьогодні постарається оплатити,а сьогодні ноль на масу,морозиться не відповідає,але й відгуки в неї хороші,то може ще оплатить.Не знаю що робити і менеджер мені гроші не поверне,бо й так пішла на уступки,що мінімалку не зібрала.
показать весь текст
автор Бывает и такое 17 декабря 2014
Ответ дляЯ такая боевая
Еще и наглости хватает писать,что кинули...Если вы даже цвет отделки не знаете,и вообще эту сумку в глаза не видели!Правильно покупатель и сделал
відстань від мене дурепо,я це не продаю,а це СП де покупець сам собі вибирає певну річ,догнала?
автор Бывает и такое 17 декабря 2014
Ответ дляЯ такая боевая
Еще и наглости хватает писать,что кинули...Если вы даже цвет отделки не знаете,и вообще эту сумку в глаза не видели!Правильно покупатель и сделал
і це позолота якщо тебе так дуже цікавить
Я такая боевая 17 декабря 2014
Ответ дляБывает и такое
і це позолота якщо тебе так дуже цікавить
там золото или серебро?

ответ-(вроді би золото,але отделка дорого виглядає).
автор Бывает и такое 17 декабря 2014
Ответ дляЯ такая боевая
там золото или серебро?

ответ-(вроді би золото,але отделка дорого виглядає).
зараз глянула краще і це золото.Все пока,іди в інші теми злу енергію випускай.
Я такая боевая 17 декабря 2014
Ответ дляБывает и такое
зараз глянула краще і це золото.Все пока,іди в інші теми злу енергію випускай.
Куда глянула?На ворованное фото с чужого сайта?