Стрекоза любви• 26 апреля 2024
Відкрити кордони для тих, хто готовий віддати свою нерухомість новобранцю ЗСУ
Як вам такий варіант. Наприклад, людина, сімʼя вирішила, що в Україні нічого її не тримає, хоче виїхати. При цьому має нерухомість ліквідну в Україні. Переписуєш свою нерухомість на мужчину, який буде захищати Україну, служити в ЗСУ, «вмирати» в окопі, але для його сімʼї буде можливість мати нормальне житло.
Як вам ідея? Відписали б свою нерухомість за можливість виїхати, якщо інших законних підстав немає?
Ответ дляМиззери
Я тоже , я всегда за это двумя руками но понятно что не выпустят
Сейчас подумала что ну тех кто жилье потерял какого хрена держать силой в стране ? Что они блин защищать должны ?
Если мыслить в данном ключе, кроме потерявших жилье, есть очень много людей, которые не могут позволить себе его купить. Например, живут у родственников или в арендованном жилье.
А вообще даже не хочется обсуждать всерьез эту тему, очень дурно пахнет от нее. Взять хотя бы в принципе постановку вопроса, что в 21 веке люди должны менять жизнь и/или свободу на имущество/деньги.
Ответ дляTakamaka
Але ж це не змінює того, що така ситуація, на жаль, склалася в нашій країні. Багато чоловіків платять за те, щоб виїхати за межі України, або оформлюють інвалідність.
Але я тут звинувачую не в більшості їх, а саму «Державу», яка закриває на це очі. Тобто, одномоментно намагається всидіти на 2-х стільцях.
Ответ дляСтрекоза любви
А от тут цікавий нюанс, до речі. Якщо вже про таке й говорити, то нехай би зробили цю «послугу», вибачте, офіційною, гроші — до бюджету і далі за чітким призначенням —- фінансування потреб ЗСУ та оборонного комплексу. Тим паче, такі пропозиції лунали від початку.
А на ділі що? Хабарі, які потім по приватних гаманцях вверх по вертикалі усім утримувачам схеми. І це в більшості люди, які користуються державними повноваженнями і повинні за законом ці повноваження використовувати лише на забезпечення виключно державних інтересів.
Ответ дляTakamaka
І це знову нас приводить до поділу «бідний» або «багатий». А ніхто не хоче, щоб так було розділене суспільство. Хоча повторюсь, що я розділяю думку, що людина яка не хоче бути мобілізованою і володіє фінансами, має більше шансів уникнути(її)/уникає мобілізації. І ви можете це заперечувати, але наразі, в більшості так і є.
PANTERA_KET• 26 апреля 2024
Ответ дляАурелиа
Автор, а вам не приходила в голову думка, що в ЗСУ йдуть не жебраки. І їм не потрібна якась нерухомість від ухилянтів.
В зсу зараз йдуть ті кого тцк зловили
Автор, маю ще запитання. А чому в ситуації, коли війна є «справою кожного», кожен має ніби робити свій посильний внесок, взагалі існує таке поняття, як «категорії людей», що мають право нелімітовано відсиджуватися за кордоном? Так, визнаю, питання провокативне і багатьом не сподобається. Але мені насправді цікава просто відповідь, що це за поділ на «категорії».
Взагалі-то я за свободу пересування, але тему законності заборони у розрізі відповідності законодавству не хочу навіть піднімати.
Ответ дляTakamaka
А які категорії можуть відсиджуватися закордоном «нелімітовано»? Щоб я розуміла, про що ви хочете почути мою думку.
Nature is a miracle• 26 апреля 2024
Ответ дляMarinka152
Ну як до прикладу, та ще й ви тут така максималістка...то давайте обговоримо, чи готові ви забезпечити фізіологічні потреби рандомного чоловіка тільки тому, що він військовий?! Чи обговоріть таку тему з мамою чи подружкою .
Ви реально не розумієте, що право приватної власності не обговорюється в демократії, що ви пропонуєте до обговорення аморальні речі ! Що зондуєте грунт для ’ отнять и поделить’ і
, як прямий наслідок - репресії і табори!
Ответ дляСтрекоза любви
Так що, шляхи ведуть до повернення до срср та сталінських часів? Вважаєте, що саме на це потребує країна?
Цікаво складаються обставини. Спочатку докеруватися, про….ти, паралельно накрастися, щоб потім здирати з людей останнє (це я не про вас особисто, звісно). А потім на бронєвічок з гаслами «всі повинні бути рівними».
А як же численні приклади інших країн у новітній історії? Сподіваюсь, ви знаєте відповіді. Починаючи від формування прозорого та справедливого соціального договору між державою та громадянами та чіткого виконання його умов в мирні часи, і аж до правильної оцінки ризиків державою, формування сильної контрактної армії та розвитку оборонного комплексу, робота над підсиленням професійного рівня дипломатії тощо. Саме в України на це не було часу та нагоди?
LoveYouOrNot• 26 апреля 2024
Автор, взагалі це все, що ви придумали, треш. Американець, щоб виїхати, має віддати комусь своє житло? А француз?
Це конкретна дискримінація, це мега жахлива пропозиція. Це поле для катувань і корупційних схем. Це заклик для віджимання приватної власності!
Це те, що в голові не вкладається...
Ответ дляTakamaka
Вважаю, що вся справа в недалекоглядності, бажанні легких грошей, відсутності покарання. А королевою на цьому столі виступає вона - Корупція, від верха до низу.
Ответ дляLoveYouOrNot
Це те, що в голові не вкладається...
Одним словом, це повернення до ранніх часів срср.
Ответ дляTakamaka
А воевать в 21 веке, зачастую ещё и лопатами норм?
Ответ дляLoveYouOrNot
Це те, що в голові не вкладається...
Я що, написала, а ну давайте так зробимо, це правильно егегей!?
Я спитала думку.
І так, якщо перевести еквівалентно вартість деякого житла у вартість «дозвільних» документів на виїзд, то це вже, на жаль, є. Хіба не так?
Я спитала думку.
Ответ дляСтрекоза любви
Ну от жила собі людина, билася як риба об лід, усе життя «починала з себе», але систему пересилити не змогла, покращити своє життя відповідно до можливостей також. Людина бачить політичний курс, власну безперспективність, продає все, бере свої знання, кота, валізу та переміщується до країни, де має більше можливостей, прав (так, фактично) та захисту навіть за відсутності громадянства. Співвітчизники радісно пхають у спину «без тебе впораємося, більше кисню залишиться». Через роки війна, і аж тоді людина раптово стає необхідною державі та співгромадянам, щоб захищати «свій дім та дітей» (яких в людини в Україні немає), потрібною аж до того, що у повітря летять чепчики від радості, що держава планує зробити з громадянина нелегала за кордоном або безправного бомжа вдома.
Це вам просто яскрава картинка сьогодення за мотивами свіжих подій. Так от, навіть у цій ситуації люди рвуть одне одного на шматки, йде постійний пінг-понг з перекиданням мʼячика, вимазаного в багнюці, від однієї категорії громадян до іншої, то з одного приводу, то з іншого. А провина тих, завдяки кому взагалі така ситуація склалася, і хто потім кинув цей мʼячик, залишається непоміченою. Тобто, вже саме суспільство продовжує толерувати, підігрівати цькування та усілякий треш. Далі що буде, знаєте?
Джеральдина.• 26 апреля 2024
Ответ дляСемицветка
А что делать тем, у кого уже нет имущества?
Ты обязан хотеть за него отомстить!!! И...и...погибнуть
Сарказм
Всім дякую за обговорення! Якщо для когось тема виявилася надто чутливою, вибачайте.
Але я рада, що тема не перетворилася в купу образ, а стала доволі змістовною і показовою.
Я навіть власноруч можу закрити тему, а не бот Кідстаф.
P.S. Якщо ви звичайно зараз чогось не напишите і в мене цей шанс зникне😀
LoveYouOrNot• 26 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я спитала думку.
Ну дивіться, хата хаті рознь. Якийсь Петя віддасть бабину халупу в селі Задрипанці добровільно, а в Славіка зі Львова заберуть 3-кімнатний особняк з євроремонтом і вивезуть його далеко-далеко... може в Європу, а може напишуть, що ’поїхав в Європу’)))
Тому це таки треш в наших реаліях.
Джеральдина.• 26 апреля 2024
Ответ дляherba fresca
Нет.
Хитропопые те,кто хотят воевать чужими руками за их майно.
Да где вы таких находите, по моему такие кадры только на советчице обитают, другие рады, что унесли ноги, если жилье уцелеет - хорошо, можно что-то с него срубить, если продать. Не уцелеет, фиг с ним, жизнь дороже.
Та даже тут уже этих воплей не видно, что мол, отбивайте мне квартиру. Все понимают, будут отбивать - камня на камне не останется
Джеральдина.• 26 апреля 2024
Ответ дляДева Мария
А чому не відкрити виїзд за кордон офіційно за ту ж саму суму, що всі платять воєнкомам та корупціонерам ? І за ці гроші хлопцям що служать збільшити зарплату в тричі чи більше ?
Партнеры не одобрят - это ж в ’прямом эфире’ признать, что демократией у нас не пахнет
Семицветка• 26 апреля 2024
Ответ дляherba fresca
Нет,не стыдно цитировать советчиц.
Они именно так и пишут, что у них на оккупированных территориях осталось жилье,и они ждут когда ЗСУ их города освободит.
Сами сидят кто где,с мужьями и взрослыми сыновьями,но точно не в ЗСУ.
Я вам лично напишу - не надо свобождать из оккупации мой город, не надо, чтобы ребята отдавали ради него свои жизни. Жизнь дороже коробки с дырками для света.
Я понятно написала?
Сонная Сова• 26 апреля 2024
Мне любопытно, а инвалидам тоже жилье отдавать воинам? А тем у кого много болячек реальных но до инвалидности не дотягивает? Они воевать не могут, но кто выехал кто нет. Или я что то не понимаю?
Ответ дляСонная Сова
Не доводьте тему до срачу. Намагайтесь знайти відповіді на свої запитання у попередніх коментарях.
Сонная Сова• 26 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я серьезно, прочитала страниц 6 не нашла ничего.