На выходных хотим погостить во Львове, на подарок да и себе хочу купить кофе.Посоветуйте пожалуйста...!
tatiana m1010• 18 декабря 2014
Ви хочете саме Львівську каву? Галку? Так вона не тільки у Львові продаэться. Якщо хочете купити на подарунок, то купіть ’Кава зі Львова’ саме так і називаэться э 2 види, в червоній і зеленій упаковці. Наша сім´я вже роки п´ э каву Гердан також від Галки. От за неі стидно точно не буде