KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

ПочтальЁнша

Невже я мачуха?

Накіпіло капец....
Я заміжня 3 роки, малюку півтора. Раніше думала що в мене нармальна свекруха, нелізе в життя і добре. Ми живем окремо, фінансово не залежим. Приїжаєм в гості по святам і деколи по вихідним. Всі радуються внучку і кажуть як сильно люблять! Свекруха впринципі ніколи особо нічим не допомагала, ні фінансово ні з малюком посидіти, завжди тіпа занята. Але мене це і не напрягало особливо. А то начиталася тут як лізуть в сімю і вчать як жити.
Аж тут виникла ситуація, я збираюсь дитину віддавати в садок з 2 років, і занялась паралельно пошуком роботи. І підвернулась якраз те що я хотіла, з нормальною зарплатою, і ще беруть знаючи що є маленька дитина. Це зараз рідкість і шанс я втрачати не хотіла. Смисл сидіти дома ще пів року і шукати потім довго і нудно роботу. В мене свекруха напенсії, і ще підпрацьовує прибиральницею в училищі, впринципі робота не пильна, і триматися за неї тупо, оскільки зарплата мінімальна і періодично в відпустку за свій рахунок виганяють. То я думала що проблем на кого залишити дитину не буде, посидить пів року свекруха + ми ще їй будем за це платити. ( гроші треба всім я це розумію). Чоловік мій посміявся, мол не захоче вона сидіти, така вона вже є. Але запропонував, на що вона влаштувала скандал, що сидіти не буде бо боїться сама лишатися з дитиною ( і це каже жінка в якої 2 дітей і 2 внуків!!!!!) і в неї є робота, їй незручно звільнятися посеред року ,підведе начальство. ( то унітази їй мити незручно лишати, а нам відмовити посидіти зі своїм внуком нормально). Ну фіг з ним, не хочеш не сиди, але внука більше не побачиш, раз є важливіші речі. Але взбісло інше,коли я пішна на стажування перший день, лишився чоловік малим, вона позвонила і почула що малий десь кашлянув в трубку. То вона, перезвонила мені перший раз за все житття, з наїздом, чого це я лишила хвору дитину дома, пішла на роботу, що це я взагалі собі думаю, і назвала МАЧУХОЮ!!!!!! Я взагалі не розумію як може так говорити людина, яка за все життя ні одної копійочки дітям не дала, жила по інерції сьогоднішнім днем. Пройшло вже 3 місяці, для дитини няню ми знайшли, свекруху бачити не хочу. Але невже так погано що я хочу чогось в житті добитися, і допомогти своїй дитині. Чи краще я буду сидіти дома а дитина хай сухарі їсть, зато з мамою.

22 декабря 2014 в 11:03
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
 • 1
 • 2
 • >
 • >>
 • #
  Перейти на страницу:
Там-тарарам
1 Там-тарарам
22 декабря 2014 в 11:06
Не сваріться з нею. Постарайтесь зрозуміти і прийняти.

Навіщо вам вороги. це мати вашого чоловіка. Будьте розумнішою.
мадамГрицацуева
2 мадамГрицацуева
22 декабря 2014 в 11:06
просто забудьте і не звертайте уваги
Твердая валюта
3 Твердая валюта
22 декабря 2014 в 11:06
я тоже всегда обижаюсь, но она ведь тоже человек, и тоже хочет общения, и заработаных денег, пусть даже и маленьких
Статус Ква
4 Статус Ква
22 декабря 2014 в 11:07
Вы-не мачеха. Но и свекровь не должна вам ничего.
Пешеходик
Пользователь сейчас на сайте
5 Пешеходик
Пользователь сейчас на сайте
22 декабря 2014 в 11:07
а Ваша мама простите где?
Ща как дам
6 Ща как дам
22 декабря 2014 в 11:07  
Нормальная ситуация между свекрухой и невесткой , что вы хотите услышать :) что вы хорошая , а она нет :)???
Намакушка
7 Намакушка
22 декабря 2014 в 11:09
Автор, перемелеться - мука буде. Свекруха не повинна сидіти з вашою дитиною, якою б хорошою вона не була Можу, вона злякалась відповідальності. Або потрібно було попередити раніше,підготувати якось.
з іншого боку - найнята чужа людина - набагато краще. Від свекрухи ви б не мали права вимагати те, що вимагаєте від няні. А так ви платите гроші - людина виконує роботу саме так, як краще вам і дитині.
Не переживайте, а потихеньку налагоджуйте стосунки.
Намакушка
8 Намакушка
22 декабря 2014 в 11:09 Ответ для мадамГрицацуева
Цитата:
просто забудьте і не звертайте уваги
Правильно. Так буде краще.
Таки в курсе
9 Таки в курсе
22 декабря 2014 в 11:12
Автор ,Вы не правы 100% в том, что так сходу считаете,что свекровь должна была все бросить и сидеть с внуком. Что это за поставнока вопроса ’ Не хочешь сидеть с внуком-больше его не увидешь!’????? Вы решили теперь враждовать,сына без бабушки как факт оставить,а потом и с мужем на этой почве отношения портить? Ее фраза про мачеху может и неприятна,но не смертельна,и если других конфликтов нет,можно спокойно обсудить о Вашем с мужем решении про няню и работу и дальше нормально общаться,как раньше,без вмешательтсва в жизнь друг друга,а просто навещать временами.
Мастер Пис
10 Мастер Пис
22 декабря 2014 в 11:15
автор, моя свекруха давно на пенції, нічим не зайнята, няньчить внуків меншого сина, на на мого малого пофіг..... за 5 років ні разу нічим не допомогла, навіть не приходить до внука бо ноги болять, а по базарам практично кожен день. тим внукам подарунки на свята, а нашом нічого.... отаке буває. але я її умовно послала і нехай живе як хоче
Да_Я_ТакаЯ_
11 Да_Я_ТакаЯ_
22 декабря 2014 в 11:16
а почему, когда она отказалась сидеть с ребенком вы ей запретили видится с ним? это - неправильно. Свекровь имеет право жить как хочет, а то шантаж выходит. Не сидишь с малым и все!!
Вы ее не спросили до того, как начали поиск работы. Муж вам и раньше говорил. Я вам скажу, что для пенсионера важно иметь хоть какую-то работу и плюс сидеть с вашим ребенком ответственность. А зачем оно ей?
12 yuliya.vykhor
22 декабря 2014 в 11:16
знайшли няню - добре, це найкращий варіант в цьому випадку, якщо з’явилася можливість вийти на роботу...але запам’ятайте: свекруха вам нічого не повинна, і батьки ваші теж, і ображатися за це тупо...чому це доросла людина має міняти свій усталий спосіб життя, тому що вам так потрібно? допомагати чи ні бабусі і дідусі мають за власним бажанням, а не тому що комусь щось винні...
 • Благодарочка 1
13 Svetlana_303
22 декабря 2014 в 11:16 Ответ для Намакушка
Золоті слова)))
Марафетчица
14 Марафетчица
22 декабря 2014 в 11:17  
Расчитываю на себя.У меня до декрета был хороший карьерный старт и супер-высокая зарплата, я могла родить и сразу выйти, но нужно было кому-то сидеть с ребенком.Я хотела попросить маму, она сказала, что она работу учителя младших классов за три ктпейки бросить не может.Оставлять такуютыс кроху на няню-было стрем мне.Сначала было обидно,потом забила,работу потеряла.Шеф сказал, что компания динамично развивается,ждать они не будут.Открыла,сейчас ЧП, вроди нормально,но нет стабильности ,по тем временам до сих пор вздыхаю.Но пришлось зделать выбор в сторону ребенка.
КучМала
15 КучМала
22 декабря 2014 в 11:17
как по мне, лучше с мамой и сухарями
Фифачка
16 Фифачка
22 декабря 2014 в 11:20  
Я на Вашей стороне. У свекрови другая система ценностей, которая мне кажется не разумной. Но перевоспитывать себе дороже. Главное, абы она Вас не доставала за иную жизненную позицию. Сумели поставить дистанцию - уже хорошо. Я даже думаю, что она Вам завидует, что всю жизнь мечтала быть такой как Вы, да не могла, детьми прикрываясь. А Вы теперь разрушает ее картину мира в ее собственных глазах. Посочувствуйте ей, ну или позлорадствуйте, чего Вам больше хочется. Единственное, чего я не стала бы делать -это запрещать ей общаться с внуком. А так, игнор те ее. На все наезды отвечайте, что это всего лишь ее мнение, а у Вас свои соображения и делиться им Вы не будете.
ПочтальЁнша
(автор)
17 ПочтальЁнша
(автор)
22 декабря 2014 в 11:22
Я не тримаю на неї зла, просто зрозуміла що їй на все пофіг і на своїх дітей і на внуків. Просто не треба було співати як вона любить внуків одинаково. Є ще дочка і в неї 2 дітей, то з ними силіла без проблем, і зараз їм 10 і 13, то дальше їх опікає як маленьких, до школи водить. Фінансово ми готові були їй платити, ніхто не казав звільнятись зроботи просто так. Зараз з малим сидить моя тітка до березня. Потім треба буде шукати няню це 4 000, або садок це 3 000 грн. А свекруха ходить на роботу за 1 000 грн. Це нормально. З чоловіком у нас через це сварок немає, він мене підтримує, а її не розуміє, але вже привик до такого ставлення. Те що не хоче сидіти хай не сидить, але взбісило те що вона нічого в життя не добилася, чоловік після школи замість того щоб вчитися йти, по стройкам гроші заробляв, добре що хватило розуму в люди вибитися, то вона і другому не допоможе і ще мене обізвала МАЧУХОЮ, за те що я хочу щоб моя дитина була забезпеченою.
Засомневаю
18 Засомневаю
22 декабря 2014 в 11:24 Ответ для КучМала
Цитата:
как по мне, лучше с мамой и сухарями
у нас так было. Сухари это образно, конечно, но доходов мужа впритык хватало на поесть нормально -заплатить необходимые платежи.Зато я с дочкой до сада 4 года дома была, потом год в саду адаптировала ее спокойно,ждала, когда перестала болеть постоянно, через год, вышла на работу, но там, естессно, через 5 лет никто особо не ждал, уволилась через месяц, новую нашла работу, но все кардинально поменялось в стране и я опять без работы. Не жалею, честно. Зато у нас с дочерью связь такая тесная, какой нет со старшим сыном - вот с ним я выскочила на работу в 2 его года, он с бабушкой был все время...
Атаманша
19 Атаманша
22 декабря 2014 в 11:25  
Ой, знакомая история. Только вместо свекрухи - мама. На пенсии но еще работает. Кружок во дворце пионеров или как там их сейчас называют. Жалуется, что тяжело и детей набирать тяжело и новый материал осваивать тяжело. Сыну 6 лет, готовим к школе. Попросила маму заняться внуком и предложила официально заключить с ней договор и зарплату компенсировать, ну чтоб стаж шел и + к пересчету пенсии. Сын в садике весь день, только по кружкам и на подготовку к школе. Иногда почитать и пописать. Вроде согласилась, даже записала на рисование внука. Говорю нет мама у меня времени а у сына 1 день только свободный. Мама я сама водить буду, дед отвезет. И все....
Пришел август и её директор попросила не уходить типа ценят и все такое.... Не прошло и пол года опять жалуется что устала. Я уже и молчу, а самой хоть разорвись.... Ни одного свободного вечера нет. То я то муж бегом в садик и по кружкам. Домой раньше 8 не попадаем. Правда суббота и воскресенье по полдня дома. Эх..... А в школу пойдет, так я вообще спать перестану наверное.....
Покорительная
20 Покорительная
22 декабря 2014 в 11:27
Вот ёкарный бабай... Я два раза перечитала.

Знаете ли, вот если бы это был ребёнок мужа от первого брака (как я и подумала в первый раз) - то это ладно, было бы обидно. А так - ситуация выеденного яйца не стОит. Не парьтесь! Няню нашли - и отлично. Хай свекруха дальше работает. Будете просто знать, что надо держаться на расстоянии.
Любовь со свекрухой хороша на расстоянии. Редко когда получается наоборот. Такая уж селяви.
РокерША
21 РокерША
22 декабря 2014 в 11:29
Я в шоці... А чого Ви, доросла людина, свої проблеми вирішуєте за рахунок свекрухи? Ви не захотіли сидіти з дитиною дома, хочете на роботу, а свекруха має радісно сісти з дворічкою дома і починати водити в садок (хвороби, звикання і т.п.). Я її чудово розумію, теж би на таке не погодилась. Робота в неї явно з вихідними, лікарняними, відпустками (коли їй зручно, а не Вам), відповідальність менша (а з дитиною самі розумієте як), сама собі заробила ,а не ’щедра’ невістка дала. Не розумію Вашої образи. Одразу треба було винайняти няню і свої питання вирішувати самим.
котопёс
22 котопёс
22 декабря 2014 в 11:32
моя свекруха теж відмовилися сидіти з моєю дитиною за гроші, зате сиділа за гроші з чужою дитиною, а я няню наймала.

Зі свекрухою нормальні відносини, бачить онуків, коли захоче.

Те, що вона вас брудом обливає - то ваші з нею відносини, ви її любити після цього не зобов’язані. Але до онука вона нормально ставиться, тож втрачає ваша дитина через те, що ви їм не даєе спілкуватися.
23 MaргаРиткаПользователь сейчас на сайте
22 декабря 2014 в 11:33
Автор,Ваша свекровь имеет право жить так этого хочет она.Чего Вы за неё решаете,что для неё будет лучше?
Маленькие дети в пожилом это в разы сложнее чем мыть те же унитазы,я считаю.
 • Благодарочка 2
ПочтальЁнша
(автор)
24 ПочтальЁнша
(автор)
22 декабря 2014 в 11:34
Я не заборонила їй спілкуватися і конфлікт не роздувала. Просто перестала до них їздити. То вона сама приїхала на Миколая, і то коли мене дома не було. Просто у мене інше виховання і сімейні цінності. В нашій сімї заведено всім допомагати. Тому мені дивно що бабця не може допомогти. Що їй важливіща робота і чоловік якого вона пильнує, ніж внук. І слухати потім як вона любить внучка я не хочу... Чоловік зараз робить ремонт в будинку в якому вони живуть, вклав грошей все що було. Вони ні копійочки не дали, бо в них немає. То з вдячності можна було і посидіти з внуком, тим більше що всього пів року. І те що я заробляю , я заробляю в сімю, щоб її ж синочкові було легше матеріально.Таке враження що її попросили посидіти безплатно, поки я буду десь ходити на гульки... Бо по іншому нерозумію такої реакції і недовольства.
25 MaргаРиткаПользователь сейчас на сайте
22 декабря 2014 в 11:34
в пожилом возрасте
Атаманша
26 Атаманша
22 декабря 2014 в 11:45  
Автор, забейте и не парьтесь. Мы с няней попробовали, мне не понравилось. Теперь только сами.... Мама с папой только если нас нет в городе могут подменить.... Сначала обидно было, а потом - это ж мой ребенок, чего я маму нагружать буду? Так что, представьте, что это не свекруха, а ваша мама и все на место встанет.
У меня муж даже иногда мою маму с работы забирает, что б пешком не шла... Просто так ... И в гости часто ездим и материально помогаем, не убудет от нас...
27 Sandr1n
22 декабря 2014 в 11:47
Я считаю, что каждый должен решать свои проблемы сам, а не навязывать их кому бы то ни было. Ну а помощь - это дело добровольное. И наказывать свекровь, за то, что она не захотела брать на себя ответственность - это не справедливо и жестоко.
ПочтальЁнша
(автор)
28 ПочтальЁнша
(автор)
22 декабря 2014 в 11:51
Дівчата, мене заділо не те що вона відмовилась сидіти з внуком, хоче нескрию мене це здивувало. А заділо те що вона, за все життя ніразу мені не позвонила, незапитала як там я чи внук, а тут незрозуміло з чого скандал затіяла, ми вже вирішили питання з ким буде сидіти дитина і її не рухали. А вона звонить і мене МАЧУХОЮ на рівному місті обзиває. Я розумію якщо я б тупо лишила дитину і займалась своїми справами, чи поїхала закордон і потрібен цілодобовий догляд.. ТО можна обзивати як хоче. А я влаштувалась на нормальну і оплачувану роботу. Не щоб порадіти, що в нас все добре, таке враження що тупо заздрить, має бути так як у неї. чекати пока манна небесна з неба впаде і нічого не робити.
Так вона мені нічим не зобовязана, і я її ніколи нічого не просила. Але тут дійсно виникла потреба в її допомозі, і дитина в мене спокійна, не вередлива, проблем немає. Зараз сидить тітка і нарадуватися неможе.
29 Sandr1n
22 декабря 2014 в 11:58
Ну, люди в возрасте склонны преувеличивать, нудеть, зудеть, пыхтеть.. это такое..
Что касается ’сидіти з внуком’, Вы смотрели фильм ’по семейным обстоятельствам’? Там у девочки был нянь - Папанов, который рассказывал, что у него самого такой же внук маленький, но сидеть с ним он низачто не будет - ’у меня сердце больное’.
Вот Вам и ответ.
 • Благодарочка 1
Атаманша
30 Атаманша
22 декабря 2014 в 12:00   Ответ для natiksf
Цитата:
Дівчата, мене заділо не те що вона відмовилась сидіти з внуком, хоче нескрию мене це здивувало. А заділо те що вона, за все життя ніразу мені не позвонила, незапитала як там я чи внук, а тут незрозуміло з чого скандал затіяла, ми вже вирішили питання з ким буде сидіти дитина і її не рухали. А вона звонить і мене МАЧУХОЮ на рівному місті обзиває. Я розумію якщо я б тупо лишила дитину і займалась своїми справами, чи поїхала закордон і потрібен цілодобовий догляд.. ТО можна обзивати як хоче. А я влаштувалась на нормальну і оплачувану роботу. Не щоб порадіти, що в нас все добре, таке враження що тупо заздрить, має бути так як у неї. чекати пока манна небесна з неба впаде і нічого не робити. Так вона мені нічим не зобовязана, і я її ніколи нічого не просила. Але тут дійсно виникла потреба в її допомозі, і дитина в мене спокійна, не вередлива, проблем немає. Зараз сидить тітка і нарадуватися неможе.
Автор, знаете народную поговорку :’ дочкине дитя- свое дитя, синове дитя- чуже дитя’ вот и все.
 • 1
 • 2
 • >
 • >>
 • #
  Перейти на страницу: