ПочтальЁнша• 22 декабря 2014

Невже я мачуха?

Накіпіло капец....
Я заміжня 3 роки, малюку півтора. Раніше думала що в мене нармальна свекруха, нелізе в життя і добре. Ми живем окремо, фінансово не залежим. Приїжаєм в гості по святам і деколи по вихідним. Всі радуються внучку і кажуть як сильно люблять! Свекруха впринципі ніколи особо нічим не допомагала, ні фінансово ні з малюком посидіти, завжди тіпа занята. Але мене це і не напрягало особливо. А то начиталася тут як лізуть в сімю і вчать як жити.
Аж тут виникла ситуація, я збираюсь дитину віддавати в садок з 2 років, і занялась паралельно пошуком роботи. І підвернулась якраз те що я хотіла, з нормальною зарплатою, і ще беруть знаючи що є маленька дитина. Це зараз рідкість і шанс я втрачати не хотіла. Смисл сидіти дома ще пів року і шукати потім довго і нудно роботу. В мене свекруха напенсії, і ще підпрацьовує прибиральницею в училищі, впринципі робота не пильна, і триматися за неї тупо, оскільки зарплата мінімальна і періодично в відпустку за свій рахунок виганяють. То я думала що проблем на кого залишити дитину не буде, посидить пів року свекруха + ми ще їй будем за це платити. ( гроші треба всім я це розумію). Чоловік мій посміявся, мол не захоче вона сидіти, така вона вже є. Але запропонував, на що вона влаштувала скандал, що сидіти не буде бо боїться сама лишатися з дитиною ( і це каже жінка в якої 2 дітей і 2 внуків!!!!!) і в неї є робота, їй незручно звільнятися посеред року ,підведе начальство. ( то унітази їй мити незручно лишати, а нам відмовити посидіти зі своїм внуком нормально). Ну фіг з ним, не хочеш не сиди, але внука більше не побачиш, раз є важливіші речі. Але взбісло інше,коли я пішна на стажування перший день, лишився чоловік малим, вона позвонила і почула що малий десь кашлянув в трубку. То вона, перезвонила мені перший раз за все житття, з наїздом, чого це я лишила хвору дитину дома, пішла на роботу, що це я взагалі собі думаю, і назвала МАЧУХОЮ!!!!!! Я взагалі не розумію як може так говорити людина, яка за все життя ні одної копійочки дітям не дала, жила по інерції сьогоднішнім днем. Пройшло вже 3 місяці, для дитини няню ми знайшли, свекруху бачити не хочу. Але невже так погано що я хочу чогось в житті добитися, і допомогти своїй дитині. Чи краще я буду сидіти дома а дитина хай сухарі їсть, зато з мамою.
Таки в курсе• 22 декабря 2014
Ответ дляnatiksf
Я не заборонила їй спілкуватися і конфлікт не роздувала. Просто перестала до них їздити. То вона сама приїхала на Миколая, і то коли мене дома не було. Просто у мене інше виховання і сімейні цінності. В нашій сімї заведено всім допомагати. Тому мені дивно що бабця не може допомогти. Що їй важливіща робота і чоловік якого вона пильнує, ніж внук. І слухати потім як вона любить внучка я не хочу... Чоловік зараз робить ремонт в будинку в якому вони живуть, вклав грошей все що було. Вони ні копійочки не дали, бо в них немає. То з вдячності можна було і посидіти з внуком, тим більше що всього пів року. І те що я заробляю , я заробляю в сімю, щоб її ж синочкові було легше матеріально.Таке враження що її попросили посидіти безплатно, поки я буду десь ходити на гульки... Бо по іншому нерозумію такої реакції і недовольства.
Ну Вы не имеете никакого морального права осуждать ее образ жизни и вообще выбор жизненного пути. Она мужа Вам хорошего вырастила,Вы выбрали ее сына себе в спутники? Так что теперь стройте свою жизнь-не известно,что Ваша невестка будет о Вас думать,жизнь впереди еще долгая. И можно будет сказать,что Вы выбрали карьеру вместо того,чтоб достаточно времени уделять малышу,водить его на занятия,проводить с ним много времени . И то, что сверковь раньше сидела с детьми дочери,то имейте ввиду, что 10 лет назад свекровь имела другое здоровье и соображалку,а теперь это все сложнее. И дети дочери-это несколько другой подход-мама и дочь разберутся,вдруг что не так пойдет, а невестка вот прийдет на Советчицу проклинать... Хотя, как ни стань-все равно пришла и обсуждает свекровь,ее образ жизни, чего достигла или не достигла...Некрасиво,автор,просто некрасиво и несправедливо.

Хитрушка-чекушка• 22 декабря 2014
Ответ дляРокерША
Я в шоці... А чого Ви, доросла людина, свої проблеми вирішуєте за рахунок свекрухи? Ви не захотіли сидіти з дитиною дома, хочете на роботу, а свекруха має радісно сісти з дворічкою дома і починати водити в садок (хвороби, звикання і т.п.). Я її чудово розумію, теж би на таке не погодилась. Робота в неї явно з вихідними, лікарняними, відпустками (коли їй зручно, а не Вам), відповідальність менша (а з дитиною самі розумієте як), сама собі заробила ,а не ’щедра’ невістка дала. Не розумію Вашої образи. Одразу треба було винайняти няню і свої питання вирішувати самим.
тут автора можна зрозуміти, та вона не перекидає дитину повністю на свекруху, лише просить побуть з нею півроку... от ви всі тут думаєте, що нічого не повинні бабусі... а бабусі вічно-молоді чи що? а не потрібна їм буде допомога при старсті? якщо собі на наню-доглядальницю всі свекрухи заробили то це добре)))
а свекруха автора зараз собі мабудь на наню заробляє, не мішайте їй. Потім, коли прийде час, то автор з чистою душею зможе послатись на роботу на все на світі, аби не тратить свій час на свекруху))) Автор, не парьтесь, три роки декрету з маленькою дитиною краще чим з старою бабою з мухами в носі.
автор ПочтальЁнша • 22 декабря 2014
Ответ дляТаки в курсе
Ви неправі, нікого вона не виховувала, в мене чоловік завжди говорить що його в ротдомі підмінити, бо в таких батьків не могло бути такого сина. і справді вони з сетрої різні, сестра вся в маму. І я тоже не монстр, і бачу що зі здоровям у неї все гаразд ще вас і мене переживе. А щоб водити дитину на кружки для цього треба теж немалі фінанси наскільки ви знаєте,і на роботу я пішла для того щоб моя дитина все мала, бо нічого зараз даром не дається. І виховувати так як моя свекруха дитину я незбираюся, і жити по принципу ’ якось буде’ теж нехочу. Моя свекруха сиділа з дітьми , але вдячності в очах чоловіка я не бачу і дитинсво своє бідне він тьеж згадувати не хоче. Тому роблю висновки. І зроблю все щоб моя дитина мала нормальний старт в житті.
Таки в курсе• 22 декабря 2014
Ответ дляnatiksf
Упертая Вы автор, но Вам бы к упертости мудрости не помешало бы,в жизни очень пригодится))). Вы тоже будете свекровью,не забывайте.
автор ПочтальЁнша • 22 декабря 2014
Звичайно що буду, і першим ділом забезпечу молодят окремим житлом. Чим дальше живе свекруха тим вона краще :) для цього і працюю зараз.
А як народиться внук чи внучка - зразу на пенсію. Молодь хай гроші заробляє. А я малявок няньчити :)
Засомневаю• 22 декабря 2014
Ответ дляnatiksf
Не говори гоп, как говорится)).
РокерША• 22 декабря 2014
Ответ дляnatiksf
Ага, звістно, так воно і буде... Запам’ятайте ці слова і згадаєте, коли невістка поставить Вас перед фактом, що потрібно кинути все і сидіти з внуками.
yuliya.vykhor• 22 декабря 2014
Ответ дляnatiksf

я валяюсь з ваших слів
yuliya.vykhor• 22 декабря 2014
не дай боже таку невістку

автор ПочтальЁнша • 22 декабря 2014
Ответ дляyuliya.vykhor
не дай боже таку невістку
Тобто невістака я погана, а як вам невістка як в мого брата двоюрідного, на роботі не працює, брат через неї звільнився, бо постійно має бути біля неї, їй 20, брату 30 - живуть на гроші бітьків і у їхній квартирі. Зараз вагітна грошей ноль, бальки пенсіонери. ТО вона хороша, а я бо хочу працювати погана. :)
автор ПочтальЁнша • 22 декабря 2014
Дівчата, тут не стоїть питання що свекруха мені щось виннв і зобовязана, не хоче сидіти з дитиною хай не сидить.Обійдемся без неї. Питання в тому як вона сміє мене обзивати на рівному місті....?
yuliya.vykhor• 22 декабря 2014
ви доросла людина, і вам ніхто нічого вже не винен...ви самі побудували свою родину, самі прийняли рішення народити дитину, народжували для себе і ні в кого дозволу не питали, то чому вам свекруха винна? ви можете попросити про допомогу, у разі відмови не має бути ніяких претензій, і скажіть дякую, що ваша свекруха сама ще себе забезпечує і ваш сімейний бюджет не зачіпає, а приклади приводити не доречно і порівнювати з іншими, тут оговорюється конкретно ваша ситуація
yuliya.vykhor• 22 декабря 2014
Ответ дляnatiksf
питання може і не стоїть, та ви її чомусь звинувачуєте в тому
автор ПочтальЁнша • 22 декабря 2014
Ответ дляyuliya.vykhor
Взагаліто зачіпає наш бюджет, оскільки зараз всі кошти йдуть на ремоет і перепланування будинку в якому вона живе!!! І при чому будинок оформлений на неї, переписувати на сина вона не спішить...
4есотка• 22 декабря 2014
Ответ дляnatiksf
Я не тримаю на неї зла, просто зрозуміла що їй на все пофіг і на своїх дітей і на внуків. Просто не треба було співати як вона любить внуків одинаково. Є ще дочка і в неї 2 дітей, то з ними силіла без проблем, і зараз їм 10 і 13, то дальше їх опікає як маленьких, до школи водить. Фінансово ми готові були їй платити, ніхто не казав звільнятись зроботи просто так. Зараз з малим сидить моя тітка до березня. Потім треба буде шукати няню це 4 000, або садок це 3 000 грн. А свекруха ходить на роботу за 1 000 грн. Це нормально. З чоловіком у нас через це сварок немає, він мене підтримує, а її не розуміє, але вже привик до такого ставлення. Те що не хоче сидіти хай не сидить, але взбісило те що вона нічого в життя не добилася, чоловік після школи замість того щоб вчитися йти, по стройкам гроші заробляв, добре що хватило розуму в люди вибитися, то вона і другому не допоможе і ще мене обізвала МАЧУХОЮ, за те що я хочу щоб моя дитина була забезпеченою.
вот и у меня такая свекруха, по-другомуи назвать ее не могу, дочь свою жалеет, а вот сына никак, не поддерживает ни в чем и никогда, он привык, но это же не нормально!! автор забейте на нее и все, а если будет чтото говорить - надо ей коечто объяснить!!!
Таки в курсе• 22 декабря 2014
Ответ дляnatiksf
Посмеялась))))) У Вас подростковые амбиции пока что еще,подрастайте.
автор ПочтальЁнша • 22 декабря 2014
Ответ дляТаки в курсе
Підліткові амбіції в 30 то років... Хоча хай буде і так, головне прагнути і досягати. А як це розцінять інше... не дуже цікаво.