Брынза• 30 декабря 2014
свечи анальдим
Сколько можно эт их свечей ребенку 3,7 г ,15кг? Спасибо
Черепаха Тортила• 30 декабря 2014
вони різні є: тих що слабші малій (25 кг, 5 р.) 2 за раз, 3 рази в день можна. ті що сильніші відповідно 1 -3 р. на день. нам лікар говорив що це невелике дозування ( хоча по інструкції це був самий максимум) - ви в 2 рази пррактично легші - відповідно в 2 рази менші дози. але їх як підтримку до парацетамолу і ібупрофену дають, самостійно ні, бо вони шкідливіші.
Брызжу ядом• 30 декабря 2014
в інструкції написано, що 1 раз на добу і не більше 4 діб. Ще важлива доза - 100/10.
Бокс-орун• 30 декабря 2014
ніскільки. Анальгін, який входить до складу цих свічок, вже 50 років як заборонений за межами СНД. Дуже небезпечні побічні наслідки. Попробуйте безпечніші медикаменти
Черепаха Тортила• 30 декабря 2014
Ответ дляБрызжу ядом
залежить від чого ви їх приймаєте, в інструкції пише 1-2 рази на добу, не частіше ніж через 8 годин.
Брызжу ядом• 30 декабря 2014
я таку інструкцію дивлюся
Детям в возрасте от 1 года до 4 лет обычно назначают по 1 суппозиторию препарата Анальдим 100/10 1 раз в сутки. При болевом синдроме назначают однократное применение препарата. Не рекомендуется применять препарат более 4 дней подряд.
Брызжу ядом• 30 декабря 2014
Ответ дляБокс-орун
випадок: дитина з темпою 40гр - парацетамол і ібупрофен не бере, руки-ноги льодяні, тіло горить (ознака того, що температура на стадії подальшого підвищення). Я особисто не знаю ніяких інших ліків, які б допомагали в такій ситуації.
Черепаха Тортила• 30 декабря 2014
Ответ дляБокс-орун
це факт, дійсно шкідливий, але якщо температуру неможливо збити, в мене в малої так - не збивається (парацетамол взагалі не збирає, ібупрофен трошки)- і все, то краще дати цю свічку з зрозумілим дозуванням, чим дотягнути до швидкої, яка дасть дозу в рази більшу ( вони і самі це вам скажуть, якщо запитаєте). маю досвід 39 ( в нас при 38,5 можуть бути судоми), швидка - укол 34,4, за 6-7 годин знову 38 і нічим не збивається... так що в кожній ситуації по різному.
Идууу--уууу блин• 30 декабря 2014
Парацетамол і ібупрофен и не должны полностью снизить температуру до 36,6. Если у вас 39 и выше, и при приеме этих препаратов температура упала до 38,5 - это значит все хорошо. Небольшая температура - ваш помощник в борьбе с вирусами.
ВундерКИНГ• 30 декабря 2014
Ответ дляБрызжу ядом
при ледяных руках-ногах нужно дать но-шпу, чтобы спазм сосудов снять, согреть их и через минут 10 дать жаропонижающее - тогда Т собьётся.
Брызжу ядом• 31 декабря 2014
Ответ дляИдууу--уууу блин
Дівчата, це все написано у книжках, де розглядаються загальні випадки. Дійсно, температура прискорює утворення антитіл при вірусах, але 1) температура має причиною не лише віруси, тоді вона непродуктивна, 2) нервова система дуже страждає від температури, якщо є неврологічна чутливість, то це просто катастрофа. Мій син після 38,5 заїкується по півроку, в його випадку вірус - менше зло, аніж перевантаження нервової системи.
Брызжу ядом• 31 декабря 2014
Ответ дляВундерКИНГ
Почитайте фармакологічну дію но-шпи: зняття м’язового спазму, спазм судин вона не знімає.
І, до речі, пару разів у доньки таке було, коли ані парацетамол ані ібупрофен не знімали температуру ані на десяту градуса. :(
Я усвідомлюю, що анальдім дуже сильні ліки, і просто так ними ніхто не користується - лише на крайній випадок. Ми ними користувалися 2 рази в житті. Я вам щиро бажаю, щоб у вас крайніх випадків ніколи не ставалося.
ВундерКИНГ• 31 декабря 2014
Ответ дляБрызжу ядом
я врач. уж поверьте, снимает, так как снимает спазм гладкой мускулатуры в стенках сосудов, спазм которых и приводит к спазму сосудов.