Муууумие• 31 декабря 2014
Любительницы чтения книг где Вы ищите что-бы почитать?
я смотрю тут на форуме, но тут не много рекомендаций, а читаю я быстро...Спасибо! С наступающим!
Блондинка в Шоколаде• 31 декабря 2014
Мне случайно посоветовали книги Ніни Фіалко,суперские, я все ее книги перечитала.
Сегодня я не я• 31 декабря 2014
Захожу в книжные магазины, что заинтересовало - записываю в заметки в смартфоне, потом скачиваю. Или на сайтах книжных магазинов просматриваю новинки и бестселлеров.
Муууумие
• 31 декабря 2014
Ответ дляZaviriuha
дякую, а який це жанр? Ви їх скачували?
Блондинка в Шоколаде• 31 декабря 2014
Ответ дляМуууумие
дякую, а який це жанр? Ви їх скачували?
ні,я тільки купую книги,не можу читати з компа чи телефонів. Люблю відчувати запах книг. Це сучасна украхнська літеретура, проза. Більшість книг написаних про долю наших заробітчан,про те як складались їхні відносини з рідними, як життя в подальшому будували. Багато в чому її книги заставляють переоцінити свої приорітети.
Муууумие
• 31 декабря 2014
дякую, я вже пошукала в інтернеті, бачу, що цікава тема, але шкода, що немає електронних варіантів книг, бо я читаю все з допомогою електронної книги, коли дитину спати вкладаю, а так зручно і листки не треба перегортати
Море Счастья• 31 декабря 2014
недавно отдыхала в Трускавце, купила книгу Олега Галетки ’ Гроші, Куба й література’. очень легко читается, захватывающий сюжет. рекомендую.
Муууумие
• 31 декабря 2014
Ответ дляМоре Счастья
спасибо
Муууумие
• 31 декабря 2014
Ответ дляЖелезобетон
Советую : Анна Гавальда, все книги)
спасибо, читала, мне не нравится, не вижу динамики...слезливо и нудно...