Царь-Матушка• 01 января 2015
Как одевать ребенка под комбинезон?
Девочки, скажите, пожалуйста, как Вы одеваете своего малыша под зимний комбинезон.
Мы купили комбезик Lenne active.наполнитель 350г куртка и полукомбез 150г
он легкий и как то страшно одевать его не в теплый свитер.
Учитывая то, что он пока сидит в коляске не двигается как правильно одеть ребенка чтобы он не замерз?
Лунтик-паунтик• 01 января 2015
До -15 хватит тонкого хб гольфа и еолготок таких же, ниже + флиску поддевать.
Синтетика под Ленне не нужна, это не мембрана.
Весотехник• 01 января 2015
під такий комбінезон як у Вас, ІМХО, тільки тонюсінька термобілизна (шерстешовк наприклад) - це щоб малюк не був мокрий якщо спітніє;
Молодша дитина носить зараз шерстяний боді, флісові лосінки, фліску з полартеку + комбінезон. Але комбінезон в неї тонесенький (хана андерсон на термолайті).
Старша дитина в шерстяному комплекті йоха, джинсах і курточці обермеєр 200 грам утеплювача;
Невидимка Майя• 01 января 2015
Ответ дляЛунтик-паунтик
прямо открытие для меня!8лет ленне носим-а это оказывается не термо....
Весотехник• 01 января 2015
Ответ дляНевидимка Майя
флиску или свитерок с синтетикой.также и колготы
Ви дійсно вважаєте що під комбінезон з 350 грам утеплювача потрібна ще фліска?
Лунтик-паунтик• 01 января 2015
Ответ дляНевидимка Майя
Прежде, чем вешаться, вспомните, что есть просто термо ( без мембраны, как Ленне) и Термо с мембраной (как Рейма Тек)
Весотехник• 01 января 2015
Ответ дляЛевобережная
а что синтетику только под мембрану носят?
звичайно ні. Просто для мембрани синтетика (або шерсть) необхідна, якщо вдягнути мембрану поверх бавовни, від мембрани користі мало;
Невидимка Майя• 01 января 2015
Ответ дляВесотехник
флиски бывают тонкие....
в х/б будет мокрая спина...проверено на своем опыте
Весотехник• 01 января 2015
Ответ дляНевидимка Майя
флиски бывают тонкие....
те що в хб буде мокра спина це 100 проц. Але фліска поверх хб тільки погіршить ефект. мені здається що з таким комбінезоном під низ можна одягнути хіба що тонюсіньку синтетику (на голе тіло) або таку ж тонесеньку шерсть;
хоча в цьому я теоретик - в моїх дітей найтепліший варіант це 200 грам утеплювача, і то до мінус 5 під низ крім шерстяного тоненького реглану нічого не одягаю;
Не за Будка• 01 января 2015
З НР всіх
.
Я так і не зрозуміла, як правильно носити саме це Ленне (350г куртка и полукомбез 150г)
, бо думки розділились: у мене малюк на днях мав прохолодні ручки (при -7) і це в такому костюмі і в крагах (досі не розумію, що не так?!?).
. Я так і не зрозуміла, як правильно носити саме це Ленне (350г куртка и полукомбез 150г)
Весотехник• 01 января 2015
Ответ дляНе за Будка
З НР всіх
.
холодні ручки це не показник того що дитина замерзла в цілому. Це швидше за все такий тип кровообігу, що кінцівки мерзнуть, плюс в крагах не дуже зручно ворушити пальцями. В мене молодша дитина постійно мерзне в руки, хоча зі старшою дитиною такого і близько не було
Не за Будка• 01 января 2015
Ответ дляВесотехник
Дякую, просто в інші дні завжди були теплі руче=ки і при вищій темпі, а тут... може дійсно, я одягнула його в бодік х/б, а потім такий же світер і неправильна терморегуляція вийшла
, просто це його перший Ленне і я ще недосвічена.
Телочка• 01 января 2015
Ответ дляВесотехник
ребь сидит! сами сядьте и посидите без движения.
Зубачистка• 01 января 2015
флиску одевайте, кофту или купите человечком без ножек. моя спит в ленне 250гр утепление одеваю флисовый комбез и спокойно гуляем по 2-3 часа.
Весотехник• 02 января 2015
Ответ дляТелочка
я б попробувала, тільки діти не дають. В мене молодша дитина минулого року ще практично не ходила на вулиці, та і цього року буває що сидить по півгодини у візочку. Але не мерзла в комбінезонах зі значно меншою кількістю утеплювача (хоча порівняно зі старшою вона все ж мерзлява); тому і здивувалася, як під 350 грам утеплювача можна ще фліску одягати?