Секс-Бомба• 02 января 2015
З чим носити дубльонку?
Доброго дня.Купила ту на кідстафі бу дубльоночку,переміряла до різних головних уборів..нічого не підібрала..все ніяк не дивиться.без шапки взимку холодно..то з чим носити?
В мене кругле обличчя,не худе
Мурзилка• 02 января 2015
я свои дубленки ношу с норковой шапкой, так как другие головные уборы просто невозможно подобрать, перепробовала, как и вы
ХуАнита• 02 января 2015
в мене така ж але довша. Купила гарну чорну шапку, головне щоби вона йшла до лиця.