Пьера Безухова• 02 января 2015
Есть желающие с завтрашнего дня бросить курить ?Или может уже бросили :?
планирую завтра отказаться от сигарет на совсем кто со мной ?
Результат:
вже голосів:
19 (41.3%)
Бросила
14 (30.43%)
автор я с вами
13 (28.26%)
Курила и буду курить
Тю, так нема нічого легшого а ніж кинути палити, я вже сто разів кидала!! )))
Ой, як що чесно, то курити я люблю ) курила з 16 років, з 18 при батьках навіть. Кидала багато разів, але не на довго. В 29 познайомилась з майбутнім чоловіком, який доречі навіть не пробував курити, але моє куріння терпів ) і коли ми вирішили одружуватись та народжувати дітей я кинула палити. Одразу. Докурила цигарку і все. Через 4 місяці завагітніла, потім 9 місяців донечку носила та 1,5 року голувала - звісно не викурила жодної цигарки, але як тільки звернула ГВ, почала знов ((( коли Ульяшкє було 4,3 завагітніла вдруге. Як тільки запідозріла (ще затримки не було), купила тест, покурила, зробила тест, насилу побачила другу смужку, але більше не курю! Синочку 6,5 місяців, з 3,5 вимушено на сумішах, але курити так і не почала! Сподіваюсь це на завжди! Бо за 2 місяці мені 36, вже час кидати )) Дочка жодного разу не бачила мене з цигаркою і знає, що мама не курить. Нікого не засуджую, але вагітних які курять, та мам з малюками та цигарками на дитячих майданчиках я не розумію.
Пьера Безухова
• 02 января 2015
Ответ дляРостки жимолости
Спасибо конечно, но все в жизни бывает.А если серьезно насчет отказа от курения-вы настроились как-то, у Вас есть запас семечек или карамелек или успокаивающие препараты?Я уже много раз пробовала, но меня хватало максимум до 17-18 часов с утра не курить.И все заново.
настрой есть .насчет таблеток честно знаю хорошо помогает табекс но я бросала недавно без всяких таблеток и тд месяц не курила а потом дура вновь закурила (((а завтра планирую бросить и ничем не заедать буду мандаринкамии спасаться и яблочком
Пьера Безухова
• 02 января 2015
Ответ дляNatali6ka
вы молодец держитесь
Пьера Безухова
• 02 января 2015
Ответ дляРостки жимолости
боюсь если начну заменять карамельками семечками орешками то вес попрет вверх этого жуть как боюсь
Ростки жимолости• 02 января 2015
Ответ дляNatali6ka
Та, сто разів, то ж совсем не то.Я хочу раз и навсегда, вот как будто и не курила никогда. И не замечать курящих вокруг себя и не видеть сигарет в магазине и слышать свою внутреннюю дуру, которая все время говорит, пошли покурим.Я так хочу.Я весной тоже бросала.Проеду на велике километра 4, дома в душ сходила, чашечку чаю и покурить, но вот как это назвать?
Ответ дляПьера Безухова
вы молодец держитесь
Дякую ) я би була згодна курити в компаніях, на свята, наприклад, але в мене так не виходить. Пару тижнів я курю зрідка, потім з ранку під каву, а потім починаю курити в машині ( дуже любила саме в машині ), а потім вже і вдома на балкон виходжу ((( так що не курю зовсім
А вам, автор, удачі! Головне твердо вирішити це зробити!
Ответ дляРостки жимолости
Як була вагітна курящіх навіть тихо ненавиділа, від однієї думки про цигарки мене вивертало. Скільки зараз коштують мої колись любимі Davidoff slims gold навіть не уявляю )
Пьера Безухова
• 03 января 2015
Ответ дляNatali6ka
Спасибо Вам !!!!!!