Пушкининиана• 09 января 2015
кто делал биозавивку?вы довольны?и сколько она сейчас стоит?
ПотеряласЯ Я...• 09 января 2015
Нормальна біозавивка ніколи дешево не коштувала і якщо у вас волосся фарбоване або освітлене, то робити не варто, бо там склад агресивний іде, буде волосся просто жах.
я робила разів 4 точно, в мене тримається нормально. На волосся по лопатки по знайомству робила біля 1000 грн платила
Мадам Подлинник• 09 января 2015
Невестка делала - мне внешний вид не понравился, волосы жесткие и на вид пересушенные.
Железобетон• 09 января 2015
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Препаратом какой фирмы вам делали?
Пушкининиана
• 09 января 2015
Ответ дляПотеряласЯ Я...
фарбоване((а шо ж робити?кудряшок хочеться
ПотеряласЯ Я...• 12 января 2015
Ответ дляЖелезобетон
Препаратом какой фирмы вам делали?
та вже не пам´ятаю, давненько це було, зараз може вже щось нове є.
ПотеряласЯ Я...• 12 января 2015
Ответ дляПушкининиана
краще перехотіти, бо волосся попортите повністю, я на собі попробувала, більше не буду. Зараз от своє повністю відрощу і знов зроблю, ще трошки залишилося