Я такая наивная• 12 января 2015
як довго чекати виплати лікарняних ( Киев)????
Лікарняний виданий 24.11 , на сьогоднішній день так нічого і не отримувала ....... Куди звертатися ???
як же вони потрібні ці гроші (((((
Чижик Пижик• 12 января 2015
у меня муж на госслужбе, то в этом месяце еще не получил з/п, такого не было за12 лет его работы
Омлетик• 12 января 2015
Можу Вам сказати, що не тільки Ви у такій ситуації. Моя кума була на лікарняному 10 місяць - до сих пір немає виплат, співробітниця вже 1,5 місяці у декреті - та сама ситуація
размахер• 12 января 2015
сьогодні бачила колегу,яка пішла у декрет в листопаді,казала,що досі лікарняних нема....а я вже губу розкатала,йду скоро в декрет...
Я такая наивная
• 12 января 2015
а чому тоді в ’расчетке ’ за грудень міс. указана сума яку я маю отримати ?
чи це бухгалтерія нараховуе , а соц. страх уже після фінансування виплачує ????
Я тут Живу• 12 января 2015
Ответ дляХранительница чешки
да, соцстрах, думаю Вам выплатят в конце января
Я такая наивная
• 12 января 2015
Ответ дляЯ тут Живу
дякую! а подумайте так, щоб раніше виплатили
))
размахер• 19 января 2015
Ответ дляХранительница чешки
Київ , прийшли лікарняні
.
поздравляю!хоч би мені дочекатись...