Ой, дівчатка....Ніч не можу заснути...дуже погано.....Приватний сектор, своє подвіря....зловили злодія...........Чоловік в лікарні, завезла його , машину поставила у дворі, все повключала(світло, гірлянди), не спиться, включила кіно, Кідстав....Мій песик, маленьке чорненьке собача, з 10ої вечора не просто гавкає, а гарчить, ну таке робить....мені не спокійно....я давай ходити туди сюди, набрала до чоловіка у лікарню...., сама вийти боюсь на подвір"я...У нас будинок на 2 частини, з другої половини - свекруха, набрала до неї..., вона включила світло, песик перестав гавкати, потім чую.........крик...свекруха кричить, репетує, собака гавчить, вона кричить"міліція"....!!!!!!!!! Я в той момент.не те що злякалась....я в шоці, 102 не беруть трубку...я у вікно, а воно через ворота втікає...собака за ним, свекруха кричить, чути через стіну....., набираю до тата, до сестрички, а потім 102, короче через 3 хв в мене вже всі мої родичі, патрульні прийшли черех хвилин 10 пішком хлопці....І саме цікаве....на подвірі ще стоїть автобус рейсовий (свекра бізнес) ...ми відразу до машин 1 моя 2 чоловіка....на подвір"= бутилка з невідомо. рідиною.........дальше, вибачте, бо пишу в після цього всього...упаковки з під презерватитивів....і презервативи на ручці калітки, на глушнику автобуса....короче свекруха побачила якусь шмару, що лежала під автобусом, вона відразу подумала, що це....труп...., а воно давай втікати....Одним словом приїхала ще слідча група провели експертизи....рідина - самогонка, все обдивились, хлопці пройшлись вулицею...і бачать їде...Воно....замурзане, страшне, обдовбане , п"яне....гряна куртка, коліна чорні....Так що ось так зловили....Я в шоці.....Чому я повинна не спати, завтра на роботу, чоловік в лікарні, куча своїх проблем як то кажуть, якесь...чудо лазить в мене на подвір"ї....А песик мій герой, мій захисник))))Дякую всім за увагу......
natochka30• 18 января 2015
Ответ дляgatta_vip
Я взагалі люблю тварин в нас 1 папуга, 1 хом’як 2 черепахи
Ответ дляместная
Автор, хорошо что все закончилось хорошо.
Ой, поверьте. В Киеве в квартире жить еще страшнее.
Сподіваюсь, що так)))) Дуже дякуювсім дівчаткам, що підтримали, може сьогодні навіть посплю....Просто так неприємно, живу, нікого не трогаю, робота, сім2Я, доця , друзі...., а якась гадость тобі псує життя.....Але я впевнена, що вона не думала, що я так оперативно все проведу...і міліція ..і експертиза....і її ж ’піймання!!