Аноним• 26 февраля 2013

Порадьте хорошого психолога, Львів

Дитина не може адаптуватись в інституті.
Глибока депресія, на розмову не іде. Потрібен обдарований психолог, який зможе вияснити причину.
Інститут далеко від дому, вдома поведінка нормальна - в місті навчання постійно плаче.
Ананомчикус• 26 февраля 2013
Может вам профориентацию с ребенком сначала пройти, может будущая специальность ему не нравится ? А то знаете как бывает. Родители прощелкали сами сначала какая профессия на рынке труда котируется, а дочь или сына не спросили, сказали поедешь учится и все. А потом и начинается дискомфорт и глубокие депрессии. Выяснить причину хороший психолог вам конечно поможет, но вы должны быть готовы, что перед психологом прийдется сесть всей семье. Он вам будет задавать провокационные вопросы, и будет смотреть на ваше семейное поведение, на отношения между членами семьи.

автор Аноним • 26 февраля 2013
Ответ дляАноним
Ситуація не моя, мого начальника. Малому пропонують альтернативний інститут і житло (зараз в гуртожитку).
Не хоче. І взагалі не знає чого хоче. Просто мучиться.
Ананомчикус• 26 февраля 2013
Ответ дляАноним
Так я ж и говорю - профориентация, кстати психологи ее и проводят.
Умилило слово ’малому’. Из нескольких ваших фраз уже понятны отношения в этой семье - нет доверия между ее членами, выросший ребенок всегда будет ’малым’. От этих двух составляющих уже с ума можно сойти.
Кидстаффовка• 09 марта 2013
Я би Вам порадив одного хорошого психолога Львів... ось його сайт:
http://psyholog-lvov.zakupka.com/
Люди дуже гарно про нього відгукуються, крім цього, при потребі може провети профорієнтацію!
Oksana_Labuk• 23 апреля 2013
Ответ дляКидстаффовка
http://psyholog-lvov.zakupka.com/
Я мабуть одна з таких
Свого часу, перебуваючи в складній ситуації, була змушена звернутися за допомогою до психолога у Львові, кілька місяців тому. Коли знайшла сайт Ігоря Федоришина в інтернеті, передзвонила та записалася на консультацію.
П. Ігор дуже тактовна і розумна людина, а ще, досить тонко вміє
показати людині справжню причину її проблем.
Щоб змінити свою складну ситуацію, до психолога Ігоря Федоришина я ходила 3 рази. І дуже задоволена результатом нашої спільної роботи.
Нещодавно рекомендувала його своїй близькій подрузі, яка пережила важкий ровід з чоловіком і шукала психолога у Львові. Судячи з того, якою вона стала зараз, консультація психолога їй теж суттєво допомогла...
Bileckuy• 16 мая 2013
Ответ дляOksana_Labuk
Я мабуть одна з таких
Доброго дня, добрим людям
Поділюся своїм досвідом, свою історію знайомства із Львським психологом Ігорем Федоришиним.

Скажу наперед, що я аж ніяк не шукав у Львові психолога і тим більше не було у мене жодного бажання йти на зустріч з ним. Мене туди затянула Ліля - моя дружина, яка давно марила бажанням сходити спільно до психолога. В нас були деякі проблеми та непорозуміння, а вона вирішила, що зустріч із психологом - це єдиний шанс у нашому випадку.
Я звичайно довго опирався і після кількох дискусій із жінкою... ми нарешті наважилися піти на консультацію до цього психолога у Львові.

Спочатку я був налаштований досить скептично і мав великий сумнів, що чужа людина, хай навіть з психологічною освітою, може допомогти змінити ситуацію в моїй власній сім’ї. Тим більше, що я доросла людина, вроді маю голову на плечах і чогось уже добився в житті... Хоча, якщо бути відвертим, одразу після першої зустрічі з паном Ігорем, ’відкрилися очі’ на багато речей. І хоч як мені не хотілося визнавати свою неправоту в різних ситуаціях, але довелося... Ми із дружиною в шлюбі вже 7 років, в нас двоє дітей і вона мені дорога, тому погодився піти на поступки...

Із Ігорем ми зустрічалися 3 рази і за цей час йому дуже вміло вдалося показати причини нашем проблем. Впринципі, я не шкодую, що послухав дружину, а головне, що вона задоволена. Тай відносини у нас таки покращилися!
ЗабежАЛОЧКА• 04 июня 2022
Бизнес публикация
Психолог – справа досить індивідуальна.
Той, хто підійшов мені, може не підійти вам, тому що прихильність, симпатія в таких відносинах дуже важливі для встановлення довіри.
Шукати психолога у Львові варто на українському сайті https://upsihologa.com.ua/baza-city-14-page-1.htm
Приємно, що на У Психолога є не тільки резюме, а й публікації, приклади консультацій фахівців, а в деяких представлені й відео.
Так можна краще дізнатися, лежить душа до психолога, психотерапевта чи ні, адже це передтеча довірливих відносин.
Також читайте про психолога онлайн http://upsi.site/psionlineua в Україні.