СМСница• 20 января 2015

Кто купает деток с кругом для купания?

Мамочки, кто купает малышей с помощью круга для купания, который одевается на шею? Хочу приобрести, но сомневаюсь. Удобно или нет? А то уже спина отваливается над ванной стоять...
QriS• 20 января 2015
Ответ дляНе буду
https://

вот хорошее, видео, только упражнения типа птички я не делала. вот с массажем https://

, не могу найти как воду вытряхивают(. Мы когда ныряли, то перед этим не дули (попробуйте подуть на себя мокрую), а бызгали водой или поливали с ладони на голову, это надо пробовать что больше подойдет и обязательно говорили ’ныряем’. Первые разы не погружаете ребенка, а просто обильно поливаете водой на голову, когда увидите что на фразу ’ныряем’ ребенок жмуриться или набирает воздуха, тогда уже можно нырять. Если ребенок набрал воды и заплакал, не пугайтесь и старайтесь успокоить в воде, не вынимая. Если не так взяли или увырнулся, не хватайте его за руки, шею, просто пустите в воду на пару секунд и потом уже достаньте нормально. В панике можно навредить
Дують тому, що у дітей до 3-4 місяців спрацьовує рефлекс: вони затримують дихання, коли на них подути. З 2-3 разу ми вже не дули, малюк реагував на слово-сигнал. Головне робити все спокійно, не переживати . Дітки вони ж відчувають ваші емоції :).

автор СМСница • 20 января 2015
Ответ дляНе буду
https://

Спасибо огромное!
Не буду• 20 января 2015
Ответ дляQriS
я це знала, я дула на неї коли вона плакала, і я не могла заспокоїти). Але в ванні не могла я на неї дути, ти мокра, дують на тебе, хородно(. Ми вчили на хлюпання і поливання, зі словом ’ниряєм’, потім вже тільки слово було
Не буду• 20 января 2015
так, надо срочно в бассейн, от груди отлучила, молоко уже пропало, надо срочно идти на выходных)
автор СМСница • 20 января 2015
Ответ дляQriS
Нам круг не підійшов, бо рано почали ’плавати’, потім басейн. В крузі карапузові було нудно. Можу переслати ’безвозмєздно’ Вам наш круг, а то лежить майже новий без діла... Колір зелений, з липучкою. Знайомі всі кругом задоволені, наш малюк просто ’балований’ був
У мамы на ручках лучше, чем в круге
QriS• 20 января 2015
Так що автор, круг Вам надіслати? :) З Вас тільки пересилка))) Якщо так, пишіть в приват.
Люблю Украину• 20 января 2015
а нам наоборот подошел. Иначе не хотел купоться из-за того, что вода попадала на лицо и руки папы ему мешали. А с кругом даже умудрялся заснуть в ванночке)))

Трынди-брынди• 20 января 2015
С 3х недель в круге, до какого возраста не помню, до полугода где-то, наверное, потому что в 7 месяцев уже стояли с опорой и купаться тоже хотела уже стоя.
У нас был с липучками. Удобная штука, дочка когда круг видела пищала и смеялась, любила с ним плавать.
QriS• 20 января 2015
Ответ дляНе буду
Ви з Києва? В який басейн збираєтесь? До речі, ми коли почали ходити, я ще годувала. І не тільки я - таких там було більше половини.
Не буду• 20 января 2015
Ответ дляQriS
я теж ходила коли годувала, просто зараз відлучала і не ходила щоб не простудити (було пару комочків). Живу в Вінниці(
QriS• 20 января 2015
Ответ дляНе буду
Ну та, в таких випадках краще не ходити. То Ви вже в басейні були, а я думаю, що Ви так пориваєтеся :), я Вас розумію :). Ой, ностальгія нахлинула))). Розгребуся з роботою - і в басейн!
Не буду• 20 января 2015
Ответ дляQriS
так, ми ходили, я сама плавати взагалі не вмію, то хоч дочку навчу), в нас там два басейни, один для дорослих, інший мілкий для діток і вода там тепліша трішки
QriS• 20 января 2015
Ответ дляНе буду
у нас тато не вмів плавати, його я вже трохи навчила :). А малюка до 9 місяців навчила триматися на воді на спинці (тренерка показала вправи), але нам заборонили ходити в басейн, а в ванній більше навчити не могла((( У нашої тренерки всі дітки, яким хоч трошки після року, вже плавають! На ютубі можна подивитися на її 8-місячного синочка :)

У нас були ортопедично-неврологічні нюанси, басейн дуже допоміг! А ще пам*ятаю, як педіатр здивувалася, коли десь в 7 місяців слухала карапузові легені, потім ще постукала і каже: ’Нічого собі у вас легені!’ Вона про басейн не знала)))
котопёс• 20 января 2015
Ответ дляСМСница
Хорошо, что подсказали. А я думала, что наоборот, застежка надежнее
Є з застібкою, де регулюється об´єм, вони надійніші, на мою думку.