А Я Самая Самая• 20 января 2015
які ви даєте вітаміни діткам для підняття імунітету?
дитина (4рочки) тільки перехворіла, приймали антибіотики, які можна дати вітаміни для імунітету(апельсини, мандарини, яблука,ківі нам неможна). ціна ролі не грає,головне, щоб дійсно допомогли,дякую.
Электричка• 20 января 2015
последний раз давала Биоарон С,а так помоему Кидифарматон обычно но редко))
Баба на горошине• 20 января 2015
Натруальнее)))мед,апельсины,грепфруты,бананы....а искусственные все х...
Электричка• 20 января 2015
Допишу що біоарон с-це горобина і алое-помоему натуральне,почитайте за нього в неті, воно якраз після хвороби дається,прописувала наш педіатр.
А Я Самая Самая
• 20 января 2015
Ответ дляБаба на горошине
такого якраз нам неможна( сказали штучними піднімати
А Я Самая Самая
• 20 января 2015
Ответ дляЭлектричка
а це сироп чи таблетки?
Ищу-брожу• 20 января 2015
один раз в год (зимой) даю витамины yummy bears, правда мы пьем мультивитамины, но там есть и для повышения иммунитета. Без консервантов, красителей.
Пьера Безухова• 20 января 2015
НСП витамины
какие вам подойдут - посоветуйтесь, подскажут(тут девочки тоже продают)
я своим даю только их!
Электричка• 21 января 2015
Ответ дляА Я Самая Самая
а це сироп чи таблетки?
Сиропчик,почитайте інструкцію,а ще краще проконсультуйтесь у свого педіатра.