Твердая валюта• 21 января 2015
Меню на дитячий день народження
Коротко про суть питання:
намагаюсь скласти меню на дитячий д.н., хочу щоб дітям сподобалось і мені не було напряжно (маю ще маленьку дитинку, яка потребує постійноï уваги)
День народження сина через два дні, йому буде три роки
Дітей запрошую на першу половину дня, на одинадцяту - дванадцяту годину, бо потім діти лягають срати, а ввечері прийдуть інші гості.
Дітей буде четверо + четверо дорослих.
Хотіла дати дві подачі:
закуски (три види цікавих, фігурних бутербодів)
- У формі зірочок із сиром зеленню та цибулею
- Круглі із творожною помазкою із паприкою з м´яском
- Квадратні сандвічі із шпинатною пастою і яйцем)
Всі бутерброди маленькі на один-два дитячі укуси на шпажках
- Пити узвар
друга подача - солодке
- Торт (сирник, звичайно прикрашений із свічками)
- Кольорове желе порізане кубиками (вийдуть два види желейних цукерок - полосатв та мозаïка)
- Фруктово-йогуртні коктелі з бананом і ківі із збитими вершками зверху + трубочки парасольки і т. д.
- Порізані фрукти, печиво, вафлі
Що б ви змінили?
Дітей буде четверо + четверо дорослих.
Хотіла дати дві подачі:
- Пити узвар
друга подача - солодке
- Порізані фрукти, печиво, вафлі
Що б ви змінили?
Мона Лиза• 21 января 2015
Дети - большие консерваторы и вот эти бутеры, которые вы описали, могут просто проигнорировать.
Наиболее беспроигрышным вариантом для первой подачи считаю пиццу.
Вторую упростить до торта и фруктов.
Дети не будут сидеть за столом все время. Они ходят на ДР играть, а не есть.
И пить побольше. Кроме узвара еще можно добавить сок и обычную питьевую воду.
Вторую упростить до торта и фруктов.
Мона Лиза• 21 января 2015
Ответ дляБез Баяна
Мало еды обычной . Мясо где ?
Зачем детям, пришедшим из дома в 11 часов мясо?
Мона Лиза• 21 января 2015
Прочла еще раз. 3 года?
Тогда могут родители пиццу не понять.
Тогда нарежьте сыра и домашней буженины и хлеба.
Можете из этого сделать бутеры, но все равно их поразбирают на составные части.
Тогда могут родители пиццу не понять.
Нашли в капусте• 21 января 2015
Вообще не придираюсь к словам, просто улыбнуло ’Дітей запрошую на першу половину дня, на одинадцяту - дванадцяту годину, бо потім діти лягають срати, а ввечері прийдуть інші гості.’ прочтите внимательно
Нашли в капусте• 21 января 2015
А по теме, если детки придут в 11 утра, так поверьте их мамочки не пустят своих чад голодными. Так что нормальное меню, можно сок разве что добавить и с фруктов всякие картинки выложить на блюда, то же и с бутерами , где то в инете видела картинки вместо бутеров на тарелке делают вякие там островки и т.д. с сыра,колмасы, овощей и хлеба
Нашли в капусте• 21 января 2015
ахахахаха сама писала про опечатки выше и сама же ошиблась.. ’колбасы’))))
Без Баяна• 21 января 2015
Ответ дляМона Лиза
А через несколько часов игры они не смогут проголодаться ?
Мы ходим на др часто и есть сладкий стол и есть основной на случай если кто то голоден . Возраст 2.5
Мона Лиза• 21 января 2015
Ответ дляБез Баяна
Каких несколько? Не больше 3-х как я понимаю. Не оголодают.
Нашли в капусте• 21 января 2015
Ответ дляБез Баяна
та не оголодают, моему 2,4 так максимум что он может кушать в гостях так это сыр , колбаску, фркуты при чем все по отдельности, никакие бутеры тут не пройдут
Без Баяна• 21 января 2015
Пюре и котлеты на пару по карману сильно не ударят . Но пусть будут в холодильнике
Твердая валюта
• 21 января 2015
Опечатка ))))
Діти будуть віку три (мій малий), три з половиною, чотири і сім.
Думаю що справді, діти з дому не придуть голодні, бутери зроблю по різному прикрашені, думаю дітям має сподобатись, моєму точно сподобається. На рахунок м´яса, будуть бутери з м´ясом печеним (тоненько поріжу на слайсері)
Чоловік мій каже робити піццу, але я не люблю з тістом возитись ...
На гаряче буде в запасі бульйон з індика і соус болоньєзе, на крайняк скоренько зварю макарони бантики, подам із соусом та сиром і бульйон в стаканчики. Мій дуже любить макарони з соусом, і діти що прийдуть в гості теж.
Але думаєте діти захочуть гаряче після солодкого?