Аноним• 27 февраля 2013
Підскажіть каву для гурмана, дуже смачну та якісну. Потрібно для подарунка. Дякую.
Дівчатка, Нам потрібно подарувати каву . В зернах. Тільки яку фірму брати ми зовсім не знаємо.... Каву не п'єм. Підскажіть будь- ласка! Кава для велико цінителя цього напитку:)
Аноним• 27 февраля 2013
А вам подарок срочно надо? Мы заказывали Jamaica blue mountain estate с Америки. Это если человек действительно ценитель кофе.