Миледи• 26 января 2015

Держслужба - допоможіть інформацією

Треба побути біля бабусі,хочу посити 2 тижні відпустку за свій разунок. Чи дадуть без проблем?
moskow4554• 26 января 2015
Не имеют права отказать
автор Миледи • 26 января 2015
Ответ дляmoskow4554
Не имеют права отказать
раньше отказывали. Но второ полугодие 2014-отправляли всех за свой счет, так как финансирование снял.. А вот сейчас - мне нужно, дадут ли?
Почемучка• 26 января 2015
А здесь что вы хотите услышать ?
с_переулочк­а• 26 января 2015
Все по бажанню керівника. Я працюю в держслужбі, то на рік складається графік і по ньому працівники йдуть у відпустку. Ну якщо керівник дозволяє, то графік можна змінювати.
Тарнавская• 26 января 2015
Ч. 10 ст. 25 або ст 26 Закону України ’Про відпустки’