Миледи• 26 января 2015
Держслужба - допоможіть інформацією
Треба побути біля бабусі,хочу посити 2 тижні відпустку за свій разунок. Чи дадуть без проблем?
Миледи
• 26 января 2015
Ответ дляmoskow4554
Не имеют права отказать
раньше отказывали. Но второ полугодие 2014-отправляли всех за свой счет, так как финансирование снял.. А вот сейчас - мне нужно, дадут ли?
с_переулочка• 26 января 2015
Все по бажанню керівника. Я працюю в держслужбі, то на рік складається графік і по ньому працівники йдуть у відпустку. Ну якщо керівник дозволяє, то графік можна змінювати.